Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgiliye doğum günü hediyesi/planı

beatifulmind

Öne çıkan mesajlar

µh said:

ben sevgilimle onun dogumgununde kavga edip o evden cikarken engel olmayip evde kalmistim, yaklasik 1 yil boyunca falan intikam aldi asagi yukari sonra da ayrildik, harbi oyle bir izdirap cekmedim hayatim boyu. dogumgununde cok hayal kirikligina ugratmamak lazim kadinlari.

1 yil boyunca nasi intikam aldi yaf
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

µh said:

ben sevgilimle onun dogumgununde kavga edip o evden cikarken engel olmayip evde kalmistim, yaklasik 1 yil boyunca falan intikam aldi asagi yukari sonra da ayrildik, harbi oyle bir izdirap cekmedim hayatim boyu. dogumgununde cok hayal kirikligina ugratmamak lazim kadinlari.

1 yil boyunca "yuru git" diyecek dasaaaa yokmus adamda. olur oyle.
dasaaayi cikartip masaya koyun bazen beyler.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

µh said:

1 yil boyunca her gun pms gibi davranip her yil birlikte gittigimiz tatile kiz arkadaslariyla gitti, dogumgunumde hediye almadi falan.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

µh said:

bileklerinden zincirleyip ciğerini deşmiş...
https://www.ancient.eu/img/r/p/750/1149.png?v=1485680400
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

senko said:

µh said:

1 yil boyunca her gun pms gibi davranip her yil birlikte gittigimiz tatile kiz arkadaslariyla gitti, dogumgunumde hediye almadi falan.

olm "bi git" diyemedin mi?
Sosyal ağlarda paylaş

öhöm.

yeni yeni tanıyorsun ama lüks hediyeler beklediğini bir şekilde belli etmiş sana. emek verilmiş hediyeler felan geç sen onu.
ee o da senin ev-araba vesaire durumunun olmadığını biliyor ama ne bekliyor ? senden sürpriz bekliyor.
dikkat edersen hatun kişi hakkında direk yorum yapmaktan kaçınıyoruz. orasını sen anla işte.
üzülürsün. yol yakınken vaktine yazık etme diyor patidaşların.

ama yok abi ! ben yolda öğrenicem diyorsan buyur yol senin yorgan senin
Sosyal ağlarda paylaş

kismen luks demis ama, kizin gumus taki merakini luks sanmis da olbilir. Kiz dedigiyse tabi acik acik, ben pahalli hedayeelen hoslnirim, o zaman durum ters biraz :) senin icinden gecip de oyle degerli hediye almayi istemen ayri, onun sana bunu soylemis olmasi ayri kavramlar cunku.

iliski katili pati
Sosyal ağlarda paylaş

El yapımı hasır sepetler var abi sepet diye gugılladım şimdi. Al sevimli birşey,içine de bas şukulataları çeşit çeşit,bir not bir de paket yaptın mı başlangıç için fena değil bence hediye olarak.
Söylendiği gibi istihbaratı çok az veriyorsun. Mesela bütçen ne tam olarak hediye için? Organizasyon yapabilcek misin ona bütçe var mı? Bunları açman lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...