Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher (2019) - Netflix

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

11 dakika önce, Darksun dedi ki:

Kirapları okumadım ama oyunda geralt butcher damgası yediğinde oradaki kalabalık tarafından pitchforkla şişlenmiyormuydu ya? hatta nasıl hayatta kaldığını vs hatırlamıyordu. Hangisi yanlış bu mu yoksa oyun mu?

Spoiler

Başka bir olay olması lazım onun. Çok daha sonra.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, GONDARCENGIZ dedi ki:

bütün kasabayı kesiyo kitapta.

Yooo bütün kasabayı kesmiyor kitapta? Dizide olduğu gibi oluyor, üstüne taş atıyorlar sonra da def ediyorlar köyden.

Sadece köyden kovan Stregobor değil, köyün muhtarı tipli bir adam. Adını hatırlayamadım, ilk başta Geralt'ı çağıran adam da o zaten Blaviken'a.

Sosyal ağlarda paylaş

dün bitirdik. anri role uymuş da bayağı zayıf kalmış çoğu önemli rol, triss filan özellikle. 3-4 daha iyi oyuncuyla daha iyi olabilirdi. bir de hikayenin anlatımı bayağı dağınıktı zaman süreçlerini karışık işleyeceğiz diye. neyse izleniyor gene yani, yüksek beklentim zaten yoktu.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunda trisi beğenmiyordum o yuzden trisin çirkinliği rahatsız etmedi yen  ciyim. Dizideki yen fena degil ama oyundaki fazla iyi fjdjd. Bi de meme falan olacagi icin oyuncu seçimini etkilemistir illa. Daha güzeli meme göstermezdi belki djd

Sosyal ağlarda paylaş

dün bitirdim ben de, geralt sevindirdi helal henry'e, ciriye de tamam, sonlara doğru hafif batırmaya rağmen hikayeyi küçük dokunuşlarla adapte etmişler o da iyi iş, dragonlar felan neyse bütçe bitmiş o vakitlere herhalde çünkü striga fight baya iyiydi. Ama dwarf'lar, druid'ler ve mage'ler olmamış ya. Druid'leri geçtim, malum. Çelimsiz dwarf mu olur, anlamsız. Hepsinden öte, mage'ler peh ötesi. Yen zerre tehlike, azamet, hakimiyet hissi uyandırmıyor cast seçimi işlenişe de yansımış, karakterin gücünden alıyor götürüyor. Triss, Fringilla, Vilgefortz'un da affı yok, yazık. 

Ama bunlar kitapları bildiğim için tabi. Kitapları bilenin sorunu başka olur, bilmeyenin sorunu başka olur (timeline takibi) her şeye rağmen izlenir, güzel. Dünyayı ve hikayeyi yansıtabilmişler karanlığıyla-iyisiyle, kurtaran bu oluyor. Umarım bütçeleri de artar da en azından cgi kotarırlar, şehirleri daha iyi yansıtabilirler. Cast seçiminden daha fazla birşey beklemiyorum netflixden. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 04.01.2020 at 22:09, Red dedi ki:

Ben oyunda trisi beğenmiyordum o yuzden trisin çirkinliği rahatsız etmedi yen  ciyim. Dizideki yen fena degil ama oyundaki fazla iyi fjdjd. Bi de meme falan olacagi icin oyuncu seçimini etkilemistir illa. Daha güzeli meme göstermezdi belki djd

İnsan Yennefer'i seçer anlarım kütür kütür hatun, ama Triss nasıl beğenilmez ya. Nasıl bir zevksizsin sen.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...