Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher (2019) - Netflix

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

7 sezonluk malzeme gerçekten olmasa da sapkekski salağı paranın yüzünü gördükçe ateşler gene kısa kısa hikayeler, sw kalitesinde prequel'lar falan. ilk başta anlaşıp almış olduğu paradan sonra bile "ımı sidipiır binim isirlirim izirindin kır itti" diye mahkemelerde biçlenen sümsük bi ağlak ne de olsa.

diziden sonra boost'lanacak olan kitab satışlarından sonra da aynı şekilde "diziler kitaplarımı popileştirmedi, it's the other way around" der umarım.

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

henry abi oturmuş ses olarak mimikler bence baya iyi. adamın tek takıldığım noktası üst iyi de alt çok geniş be hele bazı sahnelerde ?

bayan kadrosunda güzel kimse yok zaten, figüranları bile seçememişler.

ama tüm bölümleri bi oturuşta izledim güzeldi, hikaye de sardı. Merlin'le falan kıyas götürmez, alakası yok bence.

Sosyal ağlarda paylaş

bitirdim. arka sayfada daesu'dan alıntı yapıp o merlin dandikliği bana yok gibi geldi demiştim ilk 4 bölüm için ama, kalan 4 bölüm için çok net diyebilirim ki baya var evet.

yen de bi yere kadar kabul edilebilir demiştim ama o dandiklik onu da olduğundan kötü gösterdi iyice.

renfri'yi ve visenna'yı oynayanlar hariç güzel kadın yok. o karakterlerin de screen time'ı kaç dk zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Kaede dedi ki:

triss kitaplarda da bu kadar silik ve zayıf mı?

İlk iki kitapta çok olayı yok. Geralt'a crush'ı var ama Yen dururken Geralt ona bakmıyor, Sodden'de de öldüğü düşünülüyor (ama ölmüyor, çok spoilerlık bir olay değil). Sonraki kitaplarda karakter öne çıkıyor yan karakterler arasında.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...