Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher (2019) - Netflix

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

bi güzel olcak gibi olup olmuyor 

cnbc-e de MERLIN vardı yıllar önce, onun tadında bi dandiklik var genel olarak

şu lens işinide bi halledemediler. ilk bölüm han da cavilln gözleri postta çözmüşler gibiydi 2. bölüm hardal lensler geldi sonra , scorsese-irishmande böleydi o kadar bütçeye.

Sosyal ağlarda paylaş

Oyunlari falan hic oynamadigim icin karakterleri bilmiyorum o yuzden kim racial enjeksiyon kim degil anlamadim. Arkaplani bilmeden izleyince kimin hangi irktan oldugu rahatsiz etmiyor, karakterler oturmus gibi. Yalniz Henry Cavill yerine 3. bolumdeki Witcheri oynayan adami castleselermis daha iyi olurmus lol.

Sosyal ağlarda paylaş

yen yine bi yere kadar kabul edilebilir de, o triss hakikaten ne gereksiz bi tercihtir ya.

8 saat önce, Daesu dedi ki:

cnbc-e de MERLIN vardı yıllar önce, onun tadında bi dandiklik var genel olarak

bana pek öyle gelmedi ya. into the badlands vardı izlediysen, onda vardı mesela öyle dandiklik. sahneler aceleye gelmiş ve tam bitmemiş hissindeyken sahne geçişleri dandikliği oluyordu. 4 bölüm izledim öyle bi şey hissetmedim şimdilik ben.

k1nJo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Prodüksiyon kalitesi vs. olarak güzel dizi ama aralarda göze çarpan bazı şeylerde 1. sınıf bir iş olmadığı havası veriyor. Senaryoda gene fiks. ezildim ama güçlüyüm hepinizin ağzına zıccam klişeleri var da sonuçta kitap ve oyun serisi üzerinden bir dizi olduğu için o yönden çok yargılamak istemiyorum.

Sonuç olarak efsane olmaz ilerde dönüp ne diziydi be denmez ama mevcut şartlarda kalite olarak kalburüstü bir iş olmuş. İzlenir.

µh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Fistan dedi ki:

adam diyo kainatın gidişi buna bağlı falan minvalinde, diğeri para lazım diyor asfs, napıcak parayı anlamadım o dünyada

adam viçer abi çok duymuştur "endtimes is upon us" tatavasını. "ya bırak dayı he" deyip geçiyor. ama gene de oyunu daha iyiydi =))))))

bu arada o triss ne ya çarbılırsınız =/

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...