Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher (2019) - Netflix

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

Üçünü de izledim, yennefer ve ciri sıradan oyuncular gibi konuşurken Henry Cavill gerçekten de Geralt karakterini anlamış biri gibi konuşuyor, hani "toxic fandom" saldırılarına maruz kalmamak için verilen cümleleri ezberlemiş değil de oyunları oynamış kitapları okumuş havası var. Sırf o açıdan bile başarılı. ?

Sosyal ağlarda paylaş

Bu seriyi yazan herif oyunlardan duzgun royalty alamadigi icin o kadar butthurt ki trailerda oyunlari yazmamislar bile

bu hikayeye dizi yapilmasinin tek sebebi oyunlar, sanki kitaplar insanlarin umrundaymis gibi "based on the international bestselling book series" diyip gecmisler lel

insan hic olmazsa "book series & games" diye ekler, tam manasiyla CDPR'in emeklerine saygisizlik

Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum, adam her ne kadar çok güzel bir evren yaratmış olsa da ciddi butthurt. O ya da bu sebeple kitapların hak ettiği kitleye ulaşamamış işte, kabul edeceksin bunu başaranın CDPR olduğuna. Oyunlar ile kim bilir kaça katlandı kitapların satışları, bu bir gerçekken gidip 'benim kitaplarım daha öncesinde de iyiydi!!11' demek komik oluyor.

Oyunu belirtmeleri gerekirdi.

Sosyal ağlarda paylaş

xkfgsjxfm ağzına sıçtımın vizyonsuz şişkosu ya. "oyun bu ne satıcak, yüzde vermeyin bana keş para verin lel" de, ondan sonra da "bını dı pırı virsinlir" diye mahkemelerde ağla ZAAAAA

dizin de patlar inşallah, hatırladıkça sinirleniyorum. neyse batlamasa da w3 kadar olamaz, olsa da inkar ederim vs.

the game was better diye review bırakasım var kitablar dahil her yere.

"oyunlar kitaplarımın popiliğini arttırmadı" salaklığını da unutmayalım dkgksjfns he dayı arttırmadı he

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...