Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher (2019) - Netflix

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

Borastus said:

kadınlar falan bayılıyormuş bu adama eksi sözlükte falan yorumlar dünyadaki en inanılmaz şey tadında, görünce hayret ettim.

https://eksisozluk.com/henry-cavill--1746136?a=nice

"iyi baba olur" imajı veriyor olabilir :)

tabi geralt a oldukça tezat bir durum (mu) aslında tartışılabilir

ayrıca diziyi nasıl yapacaklar bilmiyorum ama , kitaplar geraltın etrafında dönmüyor, yan karakterlerde oldukça önemli, ilk 3-4 kitap için yennefer ve Dandelion özellikle önemli ve dizi ve hikaye anlatımı için güzel cast seçimi yapılması lazım bence, benim aklımda kalan iyi sahneler bunların var, daha alt olarak diğer yan karakterler var, 3 ü kitaptan sonra bir ciri var mesela, çocuk ciri ve genç siri var bunların hangisi olacak mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

supermandaki yaptığı rol geralta baya uyuyor aslında neyini beğenmiyonuz ki

witcher 3 de diyordu hatta mutasyonlar yüzünden pek duygu muygu kalmamış yüzünde ifade olmuyor gibi bir şeyler söylemişti diye hatırlıyorum.

geralttan yüz ifadesi beklememiz lazım zaten. adam da tam oturuyor bu role.
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

supermandaki yaptığı rol geralta baya uyuyor aslında neyini beğenmiyonuz ki

witcher 3 de diyordu hatta mutasyonlar yüzünden pek duygu muygu kalmamış yüzünde ifade olmuyor gibi bir şeyler söylemişti diye hatırlıyorum.

geralttan yüz ifadesi beklememiz lazım zaten. adam da tam oturuyor bu role.

abi mimik yetersizliği - yeteneksizliği ile donuk karakter oynamak bambaşka birşey. rol yapmak ayrı birşeydir. donuk karakteri oynamak da mimik işidir.

tabi şunu hariç tutuyorum adam kendini geliştirmiştir çalışır eder güzel oynar ama yine de oturtamadım karaktere. biraz genç geliyor bana cavill bu rol için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...