Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saç Ekimi

Grego

Öne çıkan mesajlar

2 seansta yapildi benim islem. Oda hem benim vaktim tutmadigi icin, hemde 2 seansta 5000 tane kök cikarip ekmek meziyetli is. Kökler disarda nekadar beklerse tutma ihtimali dusuyo. Dolayisiyla 2500-2600 ekim seans basi ideal ve basariyi artiriyo dedi doktor. Yani o kadar cok ticarethane gibi calisan yer varki adam bi seansta 7000 greft ekerim diyo lel, su operasyondan sonra göruyorumki riskli is buyuk ekimler. Jale hanimin yaklasimi benim hosuma gitti yani, doktor baya esnaf degil.

8500 lira tuttu butun ekim hastane virt zirt

Sosyal ağlarda paylaş

4. gun

Dun sargilari aldilar ve kafayi yikadilar. Durum iyi, donör bölge iyi görunuyo, herhangi bi sorun yok. Netekim kafamdaki garip his sargilardan saniyodum, degilmis. Halen baya bi uyusukluk hissediyorum kafamin her yerinde, ödem hala var anesteziden dolayi ve hafif bi tam adini veremedigim bi agri var. Bas agrisi + orda burda hafif sizlama gibi. Bu hafta böyle gecicek sanirim. Hergun simdi losyon surup yikamalara devam kabuklar dökulene kadar. Biriki resim aticam yine kisa zamanda.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
On 19.01.2018 at 18:27, senko dedi ki:

Benim bile seyreldi
Tatar ırkına mensup ilk kel olarak tarihe gecicem sanirsam

Buldugum her boku suruom kafama dökülme engelliyici

En son alpecin aldım bi umit

olm tatarlarda kellik yok mu zaten ya? 

Ben dün ektirdim. Pişman değilim. 9 aya 25 yaşına geri dönücem inş asdas

4500 gref ektiler. iyi bi sayıymıs dedi eken uzman. Bakalım

ShadowFax tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Şu forumda ilk UO konuşuyoduk, sonra bilgisayar oyunu konuşmaya başladık, sonra kız arkadaş sorunları, lise dertleri öss lgs falan, üniversite ve bölüm tercihleri, ders notları, yurtdışı ihtimalleri, mastır kariyer planları, bedelli askerlik, kıdem tazminatları, evlilikler, boşanmalar, babalık... Emekli primi bile konuştuk. Eskiden jöleleri kıyaslarken şimdi simdi saç ektirme de açıldı.  

Bayağı bayağı koca bir neslin tüm yaşam akışı dokümante oluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...