Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eskişehir'de 2,5 saatte ne yapılabilir?

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

Şubat ortasında eskişehire 2-3 saatliğine yolum düşecek. Ha burada YHT garından çok uzaklaşmak istemiyorum 23.30'da trenim var oradan. Ona göre mekan önerisi verirseniz sevinirim.

Şimdi 21.00 de eskişehirde olacağımı varsayalım, ne yiyebilirim ne içebilirim?Eskişehir malum öğrenci kenti olduğu için bir puba gidip takılmak istiyorum. Onun öncesinde de bişey varsa yiyebilirim.

Eskişehir'i bilen patilerden destek :)
Sosyal ağlarda paylaş

gardan çok uzaklaşmana gerek yok, atatürk cd'den adalara girip köprübaşından doktorlara girersin, biraz yürüyüş falan olur
doktorlardan barlar sokağına girip diğer ucundan çıkar veya çıkmadan varuna'ya uğrar bi bira içersin. köfteci aliden köfteni alıp trene binersin sonra (veya orda yersin zamanın kalırsa)

çok dolanmıyım, gidip tek bi yerde takılıyım dersen kızılcıklı cd mezze'ye gidebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Varuna gezgin daha sakin,barkar sokağı girişinde hemen.Yine dublin gardan çıkıp sol aşşağıya devam edince karşına çıkacak.Bütün gün barda olduğum için ,ben bile genelde varuna gezgine gidip iki bira içip kafamı dinliyorum.Diyeceğim bizim bara gel diyede beyninde filler uçuşmasın.Müzik ve kalabalık çok fazla .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...