Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Two Point Hospital

Norak

Öne çıkan mesajlar

O bolum atlama, unlock etme, yildiz toplama olayi da mobil oyun mantigi iste, onu diyoruz.

C&C'yle hic alakasi yok durumun. Bambaska oyun tarzlari olmasini gectim, orada campaign oynuyorsun, ozel hazirlanmis haritalar ve encounter'lar var. Bunlarin olusturdugu olay orgusuyle yeni uniteleri kullanabiliyorsun ve bir hikaye anlatiliyor. Onu gectim, ai veya multiplayer maca girdiginde her sey kullanimina acik.
Sosyal ağlarda paylaş

bolum mantigiyla sunulan tycoon oyunlarinda kimisi campaign odagindan oyle, kimisi de o sistemi iyi oturttugu icin oyle. bence bunda icerik miktarina guvenilmedigi icin oyle yapilmis. price tag'i yedirmek icin ekmek arasi yapmislar. her bolum yeni bir kofte geliyor. ekmekle karin doyuruyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

baya standart tycoon/puzzle oyunu mantıgı ıste yahu

her boluymde yenı bır parca eklenıyo her halıyle her bolumde cozmen gereken sorun daha komplex hale gelıyor.

dungeon keeprdada bole bu, tropıcodada, c&c dede

ha burda sole bı sıkıntı var her seferınde o gp offıceı kurmak bayıyo mesela, blue prıntı olmalıydı
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

Oyunun mantalitesi "Unlock edilebilecek her seyi ac, sonra basa donup her level'i 3 yildizla ve daha fazla seyi unlock et" oldugundan, zamana yayamiyorsun.

ben hiçbi bölümü 3 yıldızlamadan bitirmedim. 5. ya da 6. hastanedeyim sanırım.

Cuce said:

ha burda sole bı sıkıntı var her seferınde o yirmi altıncı gp offıceı kurmak bayıyo mesela, blue prıntı olmalıydı

fix'd. gp ofis yetişmiyor dükkana yahu. hadi bölümler arası blueprint yok diyelim, odayı taşıma koymuşsun bi de kopyalama koy yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim girip wiki'sine bakmam lazım oyunun, late game'de olağanüstü content getirmiyorsa aynı kapıya çıkıyor çünkü dediğimle. Gerçekten sallapati, sırf yeni hastane açılsın diye kurduğum haliyle bile 2 yıldız alıyor hastane. Bütün content'i açacağım diye aynı odayı 270 kere yapıp grindlayacağım, bölümden bölüme tek değişen yeni açılan hastalık ve odalar olacak ve en önemlisi, challenge olmayacak.

Kötü oyun demiyorum, Theme Hospital oynamamış olmama rağmen bitiririm de muhtemelen ama o fiyatı haketmiyor bence bu oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

baya standart tycoon/puzzle oyunu mantıgı ıste yahu

her boluymde yenı bır parca eklenıyo her halıyle her bolumde cozmen gereken sorun daha komplex hale gelıyor.

dungeon keeprdada bole bu, tropıcodada, c&c dede

ha burda sole bı sıkıntı var her seferınde o gp offıceı kurmak bayıyo mesela, blue prıntı olmalıydı

ilginç bi şekilde yapılmış odayı galiba silmek isterken mi ne, "delete blueprint" yazıyor. onu görünce, "lan gizli bi yerlerde blueprint kaydetme mi var?" diye bi şüphelenmedim değil.

muhtemelen ilk patchle getirecekler bunu da yani biraz hızlı olsalar keşke. gerçekten 22 tane gp's office yapmaktan gına geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

icerik yamasi ne zaman gelir bilmiyorum. ilk yama crash fix dolu. stuck npclere falan henuz el atmadilar?

blueprint gelirse iyi olur. onun yerine onden GP hizini falan ayarlasalar hos olurdu. dedigin gibi ilk wing'i GP doldurmak tatsiz bir zorunluluk.

ayrica pis ayarlar var. mesela haritaya basliyorsun, hiring'de GP'ler cikiyor. fakat GP train edemiyorsun. ve hastane ilerleyince hiring'de GP cikmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
DoGMeaT said:

abi bu oyuna o kadar parayı verip niye aldınız hepiniz?

piyasada büyük bi hospital sim açlığı mı vardı?

bu oyunun olayı nedir ?

fiyatını görünce hastir lan diyip geçtim direk ben. kaçırdıgım bişi mi var

oynamasam da alirim surda tus olsa satin al diye, fakat link kredi karti gir ugrasamayacagim

Theme hospital olumsuzdur cCc
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...