Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Two Point Hospital

Norak

Öne çıkan mesajlar

ne alakamiz var rusya ile... ne alakamiz var dolar ile... bulmuslar, sikiyorlar bu kadar basit.

yerel fiyatlandirma getirmis. dolari 1.8'e sabitlemis adam. oyunun piyasa fiyatina gore cevrimi 65 lira. bu itiraz edebileceginiz bir sey degil. basit matematik. neredeyse iki misline satiyorlar.

50 dolarlik oyunu season pass'iyle bundan ucuza aldim.
Sosyal ağlarda paylaş

bak simdi sen de yanlis yerden geliyorsun. 200 liralik oyun diye bir kavram yok. oyle hesapla HER oyunu ben begendim veya elestirsel olarak iyi oyun diye istedigin fiyata koyarsin. adam tarife yapmis tarife. 60 dolarlik oyun 110 lira. 70 dolarlik oyun 125 falan. tek hesap bu. baska hesap yok. gerisi SIKIS.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

bak simdi sen de yanlis yerden geliyorsun. 200 liralik oyun diye bir kavram yok. oyle hesapla HER oyunu istedigin fiyata okeylersin. 60 dolarlik oyun 110 lira. 70 dolarlik oyun 125 falan. tek hesap bu. baska hesap yok. gerisi SIKIS.

yoo katılmıyorum

pıyasaya gore verırsın parasını bır,

ikincisi sonucta ben bu oyuna bakıcam kestiricem gözüme göre bi para bu kadarlık oyun diycem.

nasıl 60 40 deniliyosa fiyata madem deişken bir oran var piyasadan piyasaay istediğin gibi değiştirirsin
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

"benim soyle takdir ettigim bir oyun var onun uzerinden scale olsun" saçmalık

Evet çok doğru bu. Bu sadece kişisel olarak senin x fiyata değer bulup bulamadığın ile ilgili oyunu.

He bu arada dolar 1.8 sabit ya hani. Şu anda dolar bu kadar yükselmişken, onu 2.7 yapıyoruz veya yaptık deseler ona itiraz edecek halimiz yok. Çünkü sonuçta developer ve steamin cebine cücük gibi bir para giriyor TL sağolsun...

Hani o yüzden biraz yüksek fiyat çekmeye çalışmasına itirazım olmaz distribütörün. Ama kalkıp 280 liradan oyunu dayatınca rage oluyorum. Asla da almıyorum zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

gerge kusura bakmasın artık.

kaç yıldır ne korsan oyun oynadım ne korsan bir şey izledim (neredeyse diyelim). osho gerge sağolsun doğru yolu buldum. ama fiyatlar böyle dendiği gibi olacaksa, bunun adı oyun değil fuhuşa girer. ama parasını verip hem de "hizmeti" de ben vereceksem, olmayru.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...