Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Madcap - 3 2 1

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

Sevgili arkadaşlar,

Uzun zamandır konserler dışında sessiz gibiydik. Ama bir çok projeyle aynı anda uğraşıyoruz ve artık video seviyesini yükseltmek ve iyi bir klip çekmek istediğimiz için biraz vakit uzadı.

3 2 1
İlk albümdeki tek Türkçe şarkı The Madcap'in klasik outro'su "3 2 1" yeni sözler, gitaristimiz Selçuk'un yeni delici kuvvet mixi ve yepisyeni klibi ile yayında!

Klasik konser outromuzu albümden sonra biraz elden geçirdik. Dinlerken sesi iyice köklemeyi, paylaşıp eşe dosta duyurmayı ihmal etmeyelim a dostlar!

Şu ara prodüksiyonunu kendimiz yaptığımız yeni 5 şarkılık bir maxi-single la uğraşıyoruz.

Konser Takvimi
Şimdilik konser programımız şöyle, şehrinize geldiğimizde konserlerde görüşmeyi çok isteriz.

27 Ocak - Noxus / Ankara
2 Şubat - Hayalperest Görükle / Bursa
9 Şubat - İncirlik / Adana (Özel Etkinlik)
15 Şubat - Jazzgır / İzmir
10 Nisan - The Cult Speakeasy / Lviv, Ukrayna
11 Nisan - Barvy Rock / Kiev, Ukrayna

The Madcap Sosyal

Facebook
Web
Instagram
YouTube

Cümleten sevgiler, saygılar,
Deniz
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

Arkadaşlar çok sağolun, biraz geç bakabildim tekrardan buraya bu yüzden de kusura bakmayın.

Yeni bir müzik videosu yayınladık, şu şekilde ;

The Madcap - Ayrı Dünyalar

Bir süredir üzerinde çalıştığımız ve prodüksiyonları tamamen "The Madcap" tarafından yapılan şarkılardan ilki "Ayrı Dünyalar"ı büyük bir heyecanla sizlerle paylaşıyoruz! Siz de videomuzu paylaşarak bu heyecana ortak olmayı ihmal etmeyin!

Söz : Deniz Sayman, Berna Güzey Yırtıcı, Izgi Gültekin, Kivanc Yarangumeli, Belgin Selen Haktanır
Müzik : Jonathan Cain, Steve Perry
Mix & Mastering : Selçuk Eser
Video : Özgür Batuhan (Vatoz Film)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar, selamlar.

Kusura bakmayın çook uzun zamandır Paticik'e girememiştim. Güzel yorumlarınızı okudum, mutlu oldum, teşekkürler. Ekşi Sözlük'ü pek umursamıyoruz, aslında kötü yorumları genel olarak umursamıyoruz (yapıcı eleştiriler hariç). Sonuçta kendi sevdiğimiz şeyi, canımız istediğimiz gibi yapıyoruz, herkesin beğenmesini bekleyemeyiz.

Bugün yeni şarkımızdan bahsetmek istedim.

Sessiz Çığlık

Hayvanlara yönelik şiddet son dönemde iyice arttı. Öyle bir derecede ki, tür sınırı da yok. Kanguruya atar yapan var, şahine kürekle girişen var. Hiç bir canlıya rahat vermiyoruz.

Bu duruma karşı tepkimizi yeni şarkımız "Sessiz Çığlık"'la gösteriyoruz. Kendine yapılanları anlatamayanların çığlığı bir kez daha vicdanlarda yankılansın diye.

Bu videoyu Ankapati Derneği / Ankara Hayvan Barınağı'nda çektik. Barınakta tam 110 köpeğe zor şartlar altında bakılıyor. Bu hayvanların bir çoğu insanlar tarafından şiddet görmüş veya terk edilmişler. Hepsinin hikayelerini dinledik. Onlarla evlerinde tanıştık, arkadaş olduk. Kurduğumuz bu samimiyet, yardım etme isteğimizi daha da arttırdı. Konser gelirlerimizden bir bölüm ayırarak, elimizden geldiğince mama desteği yapacağız. Buna gerçekten ihtiyaçları var. Siz de yaparsanız çok mutlu oluruz. Aşağıdaki internet sitesinden sipariş vermeniz yeterli, yardım yerine ulaşacaktır!

https://www.maxinyeri.com/bagisci/ankapati-dernegi_231.aspx

Söz : Izgi Gültekin
Müzik : Deniz Sayman & İzgi Gültekin
Düzenleme : Deniz Sayman & Selçuk Eser
Mix : Selçuk Eser & Deniz Sayman
Mastering : Selçuk Eser
Video : Özgür Batuhan
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 11 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...