Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmirde Masa Üstü Kitaplar...

Llama

Öne çıkan mesajlar

said:
Dragonutopia, 26 May 2003 17:21 tarihinde demiş ki:
:) Alsancakta,kıbrıs sehıtler caddesının ordakı kervan pasajının yan sokagı ızmırın en bılınen frp mekanı..[hline]A little less conversation a little more action please

özsütüten sonraki ikinci sok.(sol) gir so tarafta Excalibur u görürsün![hline]There can be only one Solid Snake; and one Big Boss!
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

bak konak varya
pierin tam karşısına bakan bi dükkan var yolun üstünde zaten stüdyo ümit diye ordada baya iyi kitaplar var.........[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fiercewind, 27 May 2003 18:23 tarihinde demiş ki:
bak konak varya
pierin tam karşısına bakan bi dükkan var yolun üstünde zaten stüdyo ümit diye ordada baya iyi kitaplar var.........[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık

ula hergun ugrardım ama hıc kıtaplar dıkkatımı cekmedı tamam orayada bakarım
Sosyal ağlarda paylaş

puuu daha okumamış :) falan demez kimse zaten insan ansını karnında okumuyorki benim masa üstü oynadığım adamların çoğuda hiç frp ile ilğili kitap okumamışlardı yüzükelrin efendisini izleyip merak salan adamlardı yani filmin tek iyi yanı özel efekler deyilmiş demek :)

[Bu mesaj TheSilver tarafından 28 May 2003 10:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 28 May 2003 10:04 tarihinde demiş ki:
puuu daha okumamış :) falan demez kimse zaten insan ansını karnında okumuyorki benim masa üstü oynadığım adamların çoğuda hiç frp ile ilğili kitap okumamışlardı yüzükelrin efendisini izleyip merak salan adamlardı yani filmin tek iyi yanı özel efekler deyilmiş demek :)

[Bu mesaj TheSilver tarafından 28 May 2003 10:05 tarihinde değiştirilmiştir]

yuzuklerın efendısının kıtaplarıdamı masa ustu sayılıyor ya ben harbı cahılmısım onun kıtabını okumustum ama ıcerıgını bılmıyordum ulaaaannnnnnn kendımı kınıyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Othranx, 30 May 2003 20:59 tarihinde demiş ki:
llama nerde oturuyon yas fln kaç,bulusalım ben de izmirdeyim;paticik deki biriyle bulusasım geldi bi an=)[hline]...save me from the nothing I've become...

hocam bornovalıyım yas 19 hayırıdır yakınsa buyur gel ...[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 01 June 2003 21:01 tarihinde demiş ki:
izmircon a geldin mi bornova teras 2 deydi?[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC

hocam banamı dıyorsun[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...