Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: THREE KINGDOMS

Norak

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
1 saat önce, goldbären dedi ki:

dünyanın en büyük üreticisi ve tüketicisinin dünyaya zarar vermeden birbirini sıfırlaması ?

iki büyük dileğim var işte,

biri, şu ikisinin bize bir bok olmadan eriyip gitmesi...

ikincisi, siyasal islam'ın içinde bulunduğumuz cografyatan bir daha geri gelmemek üzere BSG si 

And+thats+what+life+would+be+like+if+i+i

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...

Gecen hafta bende basladim tekrar. Karakter bazli olmasi diger TW lerden ayiriyo ve ara ara tekrar oynanabiliyo bence. 

DLC ler agirlikli olarak farkli yillari aktif ediyo. Yillarda farkeden baslangic pozisyonlari, yada olen veya yeni gelen karakterler vs. oluyo. DLC olmadan da gayet oynanir bence. 

Mod olarak sikintili ama, eski oyun oldugu icin cogu mod outdated. Tek bir mod kurdum sadece - Make Them Unique 3.3.  Mevcutlara ek karakter getiriyo oyuna.

BloodBane tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow, 16.11.2023 21:12 tarihinde dedi ki:

@Sam , @Komutan

Atilla ve Troy sarmıyor pek, Three Kingdoms çekti canım. DLCler çok gerekli mi veya hangisi cidden gerekli?

GPde beleşti ama 200TL oldu oyun GPden çıkınca, olsun alınır bence, dediğim gibi önereceğiniz DLCler nelerdir?

Esas oyunun haritasını büyüttüğü için en gerekli olanı The Furious Wild olarak görüyorum. Diğerleri yeni karakterler ve farklı başlangıç tarihleri ekliyorlar. Onların da en değişiği Eight Princes, çünkü tamamen farklı bir senaryo.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan, 17.11.2023 09:32 tarihinde dedi ki:

Esas oyunun haritasını büyüttüğü için en gerekli olanı The Furious Wild olarak görüyorum. Diğerleri yeni karakterler ve farklı başlangıç tarihleri ekliyorlar. Onların da en değişiği Eight Princes, çünkü tamamen farklı bir senaryo.

The Furious Wild almaya gerek yok map icin. Bende olmamasina ragmen map buyudu zaten. Nanman ile oynamayacaksan gerek yok ona da.

Eight Princes en farkli era evet, ama bana cok ilgi cekici gelmedi. Romance of 3k karakterlerinin olmasi zaten benim icin oyunu cekici kilan taraf. Onlarin olmadigi bi eranin pek bi anlami kalmiyo gibi geldi bana.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...