Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Gear S3 Frontier

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Xaero said:

Şu koşmak için saat işine hiç alışamadım... Dümdüz koşuyorum gayette mutluyum... Tek bi beklentim var oda spotify için telefon yerine şöyle ufak bi aletten falan dinlemek..
Olur mu abi DATA görmezsem koşudan sonra eksik hissediyorum :) Şuan telefon + Wahoo tickr göğüs bandı kullanıyorum ve gayet yeterli aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
sipeyskeyk said:

Ben de bugün iyice düşüneyim, haber çıkmazsa akşama konuşalım.

Ama ben 700 TL'ye veremem adamın fiyatı iyi, temiz kullandığım ve aldığımın üzerinden çok geçmemiş ürünlerde piyasadaki en ucuz 0 fiyatın 70%'i yapıyorum 2. eli, 900 TL'ye denk geliyor yani, ama 800'e bırakırım. İlgilenirsen konuşuruz tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
sipeyskeyk said:

sipeyskeyk said:

Ama ben 700 TL'ye veremem adamın fiyatı iyi, temiz kullandığım ve aldığımın üzerinden çok geçmemiş ürünlerde piyasadaki en ucuz 0 fiyatın 70%'i yapıyorum 2. eli, 900 TL'ye denk geliyor yani, ama 800'e bırakırım. İlgilenirsen konuşuruz tekrar.

Üzerinden 4 ay geçmiş ama duruyorsa hala satmayı düşünüyor musun?

ek olarak mesaj kutun dolu :
Sosyal ağlarda paylaş

DeBuffAndHeal said:

sipeyskeyk said:

sipeyskeyk said:

Üzerinden 4 ay geçmiş ama duruyorsa hala satmayı düşünüyor musun?

ek olarak mesaj kutun dolu :
abi bir ara vazgeçtim, bir ara mayhem 100 liraya almaya çalıştı falan.. Daha 1-2 gün önce sahibinden de ilan açtım, buyir;

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-samsung-gear-s3-frontier-559555791/detay/

Yaparız bir şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...