Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurt Dışı Alış Verişe Ek Vergi

Xcon

Öne çıkan mesajlar

Xcon said:

Sıkıntı o işte ne olacağı belirsiz steam yada oyun firmaları bu ek kdv'yi kendilerinden çıkmasına razı olacak bir dünya düzeni kafasında olmadığına göre; şu an fiyatlara yansımayan bu %18 ek bindirme çok yakında fiyatlara da yansır. Şimdilik sözde evet oyun alımında kdv içinde deniyor ama ben fiyatların bu şekilde kalacağına inanmıyorum.

Bu ülkede hiçbir zaman güzel bir şey olmaz. Gabe siz rahat olun babalar kdv size yansıtmayacağız diyecek göbekli kişilikte biride değil, sonuçta herif parayı steam ile bulduğu gibi Half Life serisini bile bir köşeye atmış.

Ya varsın cebinden vermesin de bize soksun, yeter ki devletle inatlaşıp "Steam komple yasaklandı, VPN olmadan coop bile yok size" durumuna gelmeyelim PayPal gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu kdv goygoyunun suan için dandik habercilikten kaynaklandığını dusunuyorum

her ülkede yazılan bir note dışında bişi yok
kdv alındığına dair bi kanıtta yok

imamın dediğinde de haklı

yeto tık alma haberciliği bunlar bence hep
oyun ve teknoloji basınına sorsan basın olmak çok zorlu çok çileler cekiyorlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ole bi dunya yok

figuru kutusundan cikarsin, atlet, corap don vs olan bir kutuya koysun, yaninada dikkat cekmemek icin resim, anahtarlik, kullanilmayan telefon sarji, terlik vs filan atsin soyadi ayni ise cok rahat posta yolu ile yedirilir

ben sunu bes kurus vergi odemeden anneme yollamistim disarda iken

http://nogamenotalk.com/content/uploads/2011/11/Skyrim-Collector-Statue-5-620x348.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...