Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 17. Hafta: Galatasaray - Göztepe | 24 Aralık Pazar - 19.30

madcow

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Anadolu takimlarini tutanlar da var abi burada. Bak adam karabaglarin bogrunden goztepeyi tutuyo

Esh sana sövüyodum bir ara karabağlar muhabbetine de. 108/25 hakkaten karabağlara bağlıymış lan . inönü caddesinden 1 adım atıyon konak. bir atım atıyon karabağlar adasdasdsd:D

Geçen ikametgah alırken farkettim :)

Edit: karabağları geç sen. tepecik var asıl komple göztepe. daha sakatı varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlarla dışarıdaydık, şimdi özete baktım.

Göztepe'nin penaltısı tamamen yalan.

Muslera'nın sarı kartı verilebilir, ama kaptan itirazı diye es de geçilebilir.

Maicon'un sarı kartı tamamen yalan.

Fernando'nun sarı kartı doğru, karşılığı sarı.

Yasin'in penaltı beklediği pozisyonda devam doğru karar.

Maicon'un frikik golü çok şık.

Özetlere göre Yasin müthiş oynamış gibi gözüküyor. Belhanda yine 1-2 killer pas dışında oyunda yok gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben arkadan çelme görmedim pozisyonda videoda da fotoğrafta da. Zaten koyulan fotoğraf da hiçbir şey kanıtlamıyor, üçüncü boyutta ikisi aynı düzlemde bile değil muhtemelen. Nitekim daha önde olduğu arkada dizin bir kısmının gözükmemesinden de belli.

Darbenin geldiği yön ve yer önemli lafımdan dolayı iki milim bilmemne muhabbetine gereksiz takıldı insanlar, bunu da hayatı boyunca spor yapmamış olmalarına ve bu konudaki cehalete bağlıyorum. Sporla az buçuk ilgilenmiş insan zaten nereden gelen darbenin tehlikeli olduğunu ve ne sonuç yaratabileceğini bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw git aç videoyu izle hala darbe yok, aynı düzlemde değil bilmemne diyorsun. direk sabrinin bacağı, yasin'in bacağına biniyor. hani daha net ve daha açık müdahale olamaz...

diğer konuda da hala tehlikesinden falan bahsediyorsun olayın. facepalm o zaman yeterince yapmıştık daha fazla yapamıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

bilmediğini düşünmüyorum ya.

overthinking mi doğru ifade bilmiyorum ama biraz öyle yaklaşıyor. bazen hepimiz öyle yaklaşıyoruz ama o kadar detaylı bir şey değil futbol ya.

göztepeli gelip topla oynayamadan rakibi yıkıyor mu ? yıkıyor
temas açık ve net rakibi bozacak bir şekilde mi ? evet

ötesini düşünmeye gerek yok yani. olduğundan fazla karmaşık hale getirmeye gerek yok hiç bir pozisyonu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...