Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 17. Hafta: Sivasspor - Beşiktaş | 22 Aralık Cumartesi - 16.30

Llama

Öne çıkan mesajlar

zaaaaa

ben ne zamandır yazıyorum, dark yine ağlıyor, dark bjk düşmanı, dark anlamıyor bu işten. yine haklı mı çıktım şimdi? o kadar laf yiyoruz da neyse ki çoğunlukla haklı çıkıyoruz çoğunlukla bekleyince...

daha iyi günleriniz bunlar diyordum. daha beteri de olacak. bu adamın kovulmadığı her hafta bjk'ye zarar yazacak dedim kaç hafta önce.

kulüp tarihinin en iyisi, lig tarihininde en iyi 5, belki en iyi 3 kadrosundan biri var adamın elinde ve inatla her hafta takımı sabote etmeye devam ediyor.

kovun hemen devre arasında şampiyonluk gelsin. hayvanat bahçesinden random bir maymun getirelim her şekilde şuan olduğundan daha mantıklı kadro dizilimi ve oyun anlayışı ile oynarız.

devam şenor'cular devam, daha çok ağlayacaksınız. twitter muazzam şuan keyifleniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

maçı da izlemedim tabii ki, mal mıyım ligde şenoru falan izleyeceğim. arkadaşlarla cumartesi planı yaptım mesela öğlenden beri dışarıdayım. sonuca da baktım 7 gibi falan şaşırmadım mesela devam ettim. şimdi okuyorum geriye dönük tweetleri de muazzam harbi ya ASDASDASDAS

umudu olanlar falan var beşiktaş'tan halen onlar beni bayağı güldürüyor.

ben 2 ay önce boşuna demedim gençlerbirliği'nin şampiyonluk şansı bjk'den daha fazla diye.

görünen köy, kılavuz falan hikayesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...