Jump to content
zipzip

Paticik Youtube/Twitch Kanalları

Öne çıkan mesajlar

§ 23 Kas 2020, 17:58
On 20.12.2017 at 14:00, Tim dedi ki:

Ne agladin arkadas ya. Izliyosan izle, izlemiyosan next de gec. Illa suyu cikana kadar sorgulican `niye boyle` diye. 🙂

On 20.12.2017 at 16:16, Tim dedi ki:

begenmek zorunda da degilsin, bok atmak zorunda da degilsin. seversin, sevmezsin de verdigin tepkiler bi garip. seni zorla yutub'a sokup izlettirmisler, subscribe butonune basmazsan like'lamazsan cukunu keseriz diyerek bicak cekmisler gibi davraniyosun.

bunları diyen Tim ya vay anasını...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Kas 2020, 22:38

Benim için tiktak neyse TVch de o şekilde geliyor niyeyse.

yani düzgün yayın yapanları bir kenara koyarsak nasıl tiktak da insanlar like kazanmak için şekilden şekile giriyorsa bir o kadar da Twitch canlı yayında şekilden şekile giriyorlar gibi geliyor.

O yüzden izlediğim yayıncıları da genellikle YouTube üzerinden takip ediyorum çünkü adamlar saçma sapan bir şey koyarsa dislike manya olacağını bildiği için videoları özenle editlemeye zaman ayırıyor. 

Bir de TVch wep application bana çok saçma geliyor yani arama veya başka kanalları tavsiye etme gibi özellikler YouTube’un yanında Çok amatör.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Kas 2020, 05:33

çığlık atmayan twitch stremer de ne bileyim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Kas 2020, 00:14

2 senedir bizim foruma uğramamış olsa da Grimnax'i tanıyan eden konuşan vardır hala belki

Twitch'te önüme çıkmışken paylaşayım

https://www.twitch.tv/grimnax

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Ara 2020, 11:05

Bana teknik bi yol gosteriniz, 30 fps filan yag gibi calisan oyun neden inventory ve map acinca acidan kivraniyor olabilir. Mod kullanmiyorum, cp driver yukledim formattan sonra yine. Directx filan mi kurmak gerekiyor neyle ilgisi olabilir? Formattan sonra pc ye kurulmasi gerekenlerden bi sey mi unuttum nedir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Ara 2020, 12:44

İnşallah tutar 😄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Ara 2020, 13:55
Spoiler
Spoiler
Spoiler

😄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...