Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fitness Eğitmenliği Kaç Yaşına Kadar Yapılabilir?

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Gecen hafta unlu bir spor merkezinde (Mac degil) Floor & Personal Trainer olarak ise basladim. 2 ay sonra 30'uma girecegim ve yakin cevremden aldigim yorumlar sinir bozucu. Yok efendim kisa vadeli bir ismis, 35 yasinda issiz kalirmisim, kimse yasli egitmen istemezmis vs motivasyonumun icine etmek icin ellerinden geleni yapiyorlar.

Kisacasi bu meslegi fitness mudurlugu ile noktalanacak bir kariyer hedefi cok mu mantiksiz? Illa masabasi standart gelirli bir is daha mi iyi?

Yorumlarsaniz sevinirim...
Sosyal ağlarda paylaş

hmm eski gittiğimk salona 50 küsür yaşlkarında ama kendine çok iyi baktığı belli olan bi eğitmen vardı

hiç olmadı o yaşlarda hoca tutmak isteyen amcalar teyzeler, kendi yaşlarına yakın eğitmen istiyor o yaşlı eğitmenin çevresi hep yaşlı öürencileriyle dolu

ama asıl önemlisi

30 yaşlımı lan ?
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

geçen hafta kredi danışmanı mı ne olarak başlayıp banka ceo'su olarak bitecek kariyere adım atıyordun.

şimdi PT olarak başlayıp müdür falan filan diyorsun.

bu ayran gönüllülük ile 2-3 aya yeni iş kolu topicini açarsın

hayırlı olsun

Haterlik yapicam derken agir sacmalamissin kolay gelsin sana.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Gecen hafta unlu bir spor merkezinde (Mac degil) Floor & Personal Trainer olarak ise basladim. 2 ay sonra 30'uma girecegim ve yakin cevremden aldigim yorumlar sinir bozucu. Yok efendim kisa vadeli bir ismis, 35 yasinda issiz kalirmisim, kimse yasli egitmen istemezmis vs motivasyonumun icine etmek icin ellerinden geleni yapiyorlar.

Kisacasi bu meslegi fitness mudurlugu ile noktalanacak bir kariyer hedefi cok mu mantiksiz? Illa masabasi standart gelirli bir is daha mi iyi?

Yorumlarsaniz sevinirim...

Genele uymak çok verimsiz bir yöntem. Yani ortalama bir eğitmen 25-35 yaş altı olur ama sen kendini geliştirip bambaşka şeyler yapabilirsin. Ortalamalara takılmayın, kendinize ve kendi planınıza odaklanın.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

geçen hafta kredi danışmanı mı ne olarak başlayıp banka ceo'su olarak bitecek kariyere adım atıyordun.

hayırlı olsun

This. Bankada memurluktan oyun yapma cabasina oradan varlik yonetim sirketlerinde yoneticilige ve son olarak fitness salonuna. Haliyle verdigin izlenim bu. Hepsinin cevabi belli, senden bu kafa ile bu dedication ile kariyer cikmaz abi cok takma hayatini yasa.

Next gen topics: Beyler instagram fenomeni olmaya karar verdim sizce follower toplamak icin ne yapabilirim? Arkadaslar jigolo olmaya karar verdim ama bazen erkekler de cagiriyor kararsiz kaldim?
Sosyal ağlarda paylaş

fitness eğitmenliğin de 35 yaşında işssiz kalırmısın bilmiyorum ama normalde farklı bir meslekte 35 yaşında işsiz kalırsan zaten baya sıkıntı çekiyorsun.

mesela yakın bir arkadaşım istanbulda çok güzel işinden oldu. çıkarıldıgı şirketin şartlarından feragat etmek istemediği için 1 sene işssiz gezdi. olay evlerini satmaya kadar gitti.

Mesela ben.İzmir de 33 yaşında işsiz kaldım. bu süreçte oğlum doğdu. baya sıkıntı çektik. istediğim gibi bir iş bulana akdar garsonluk falan yaptım :) 3 ay sonra 35 olucam. iyi sayılabilecek bir iş bulmuş olsam da eskiye göre hayat standartımız düştü tabi :)

Kısacası yok 35, yok 40 yaşında işsiz kalırım diye hiç düşünme. fitness eğitmenliği olsa bile özel sektörde malesef böyle riskler her zaman var. bu işten zevk alıyorsan devam et gitsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

hayırlı olsun

Sene 2017, hala şu adamın sallama sallama dikkat çekme topiklerine ciddi kaale almalı cevap geliyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...