Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Yıl Thread 2017 --> 2018

roket adam

Öne çıkan mesajlar

redpill said:

İnsan işinden nasıl mutlu olabiliyor bu ülkede ben hala çözemedim bunu sdf Abi neredeyse dünyada haftada en fazla saat çalışan ülkeyiz. Üstüne üstlük stres, mayış, iş arkadaşı sığlığı, ekonomi, vergi, kesintiler vs.. Mutsuz olacak o kadar çok şey var ki.

beyaz yaka sorunları
Sosyal ağlarda paylaş

su amerikan filmlerindeki destek gruplarindan kurun bi tane mutfak sandalyelerini cember seklinde dizip

amma cok karamsar insan varmis patide

benim de tek derdim yas ilerledikce gercek arkadas kalmamasi herhalde. herkes isinde gucunde ne vakit ne istek oluyor sosyallesmeye zaman ayirmak icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Pati benim iş yerimdeki bi kadın çalışan gibi sürekli şikayet, yorgunluk, tersleme falan filan. Görünce kadını ve o sesini duyunca hayat enerjim düşüyor. Nadir konuştuğundan dolayı durumu kurtarıyor.

Merak etmeyin hepimiz öleceğiz. Bu kadar kasmaya ciddiye almaya ve kriterleri tavanda tutmaya gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

2017'den ne umdunuz, ne buldunuz? Nasıl bir yıldı?
bisi beklemiyordum, cok farkli bisi bulmadim. is degistirdim gene. ortalama bir yildi

2018'den beklentileriniz ne, hedefleriniz ne? Gerçekleşir mi?
bisi beklemiyorum. hedef 2 tane. birincisi daha disiplinli ve organize calisabilmek. ikincisi python ve r'i dogru duzgun ogrenebilmek. gerceklesmez ikisi de.
Sosyal ağlarda paylaş

2017'den ne umdunuz, ne buldunuz? Nasıl bir yıldı?
Yazılımcı olmak istiyodum. Yazılımı yapmaktansa satarak para kazandım. Aşırı boş ve monoton bir yıldı, mal mal evde oturdum bütün yıl.

2018'den beklentileriniz ne, hedefleriniz ne? Gerçekleşir mi?
İşler daha kötüye gitmeye başlar yakında. Esnaf olmak. Sanmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Her sene sonu ayni seyi yapiyorum. Herkesi basimdan atasim geliyor olan iliskilerime oluyor ahshsh. Yine ayni halti yedim. Komik degil aslinda ama komik gibi de.

Isimi seviyorum. Para ok gibi. O taraflar okay gibiyim. Ozel hayatimda gumluyorum onu napcam bilemedim. Herkes yurtdisina kacti o da sikinti. Hedefim bu sene disari kacmak olsun hadi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bireysel olarak güzeldi benim için 2016-2017. Hatta son 5 yılın bir kaç açıdan en iyi yılı oldu diyebilirim.

Krediler bitti, finansal durum düzeldi.. 2 ilişki bitti bu sene.

Yine ailevi sıkıntılar vs hep oldu, sağlık yaş bilmem ne gibi.. ama bunlar hayatın normal rutinine dahil olaylar olduğu için travmatik bir sıkıntıya neden olmuyor zaten.

Kafaya taktığım şeyler her geçen gün azalıyor, ama yine bi aidiyet yoksunluğu var hani mekanik problemleri geçersek ups and downs dediklerimizi, eksik olarak kendimde gördüğüm arada hüzün getiren bu ihtiyaç var bir tek.

Bakalım onun içinde 2017'nin sonlarına doğru bir şans ortaya çıktı. O yüzden 2018'e büyük beklentiler ile giriyorum son içsel sıkıntımı halledip halkın arasına karışmayı planlıyorum.

Choose life..

"I am gonna be just like you"
Sosyal ağlarda paylaş

Şundan tam 1 sene önce bu aylarda bağcılarlı kezban sevgilim ile evlenme hayalleri kuruyorduk. Halbu ki aramızda dağlar kadar kültür farkı vardı. Zaten en başından olmayacağı belliydi, sen kalk St. Benedict 'in fakir şövalyeleri rolünü kes, kız sana rte şiirleri dinletip cengiz kurtoğlu eşliğinde nasıl tango yaptığını anlatsın. Hayat işte bu kadar acımasız.
Sosyal ağlarda paylaş

darkwingduck said:

Her sene sonu ayni seyi yapiyorum. Herkesi basimdan atasim geliyor olan iliskilerime oluyor ahshsh. Yine ayni halti yedim. Komik degil aslinda ama komik gibi de.

Bu bende de var, mart-nisan gibi yaylar gevşeyince kapılıyorum, kasım-aralık gibi tüm sosyal ihtiyaçlar dip yapıyor, direkt işe abanıyorum. neyse ki bu seneki sevgilim ısrarcı da 1 seneyi devireceğiz fjjdjdj
Sosyal ağlarda paylaş

2012 ve 2016 hayatımın en boktan 2 kılıydı. masallah 2017'de ben buradayım dedi.

2018'ü göreceğiz bakalım, inşallah o da shit tier çıkmaz.

DoruK said:

benim de tek derdim yas ilerledikce gercek arkadas kalmamasi herhalde. herkes isinde gucunde ne vakit ne istek oluyor sosyallesmeye zaman ayirmak icin.

şu baya doğru ya.
Sosyal ağlarda paylaş

2000 Doğumluluların 18 Yaşına Girdiğini Yeni Fark Eden Mine Özgen(33)'e Birinin Çok Acil ''Aa ama hiç göstermiyosun'' Demesi Gerekiyor..
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=334885

said:
2000 doğumluluların şu an en fazla ortaokul sonda falan olması gerektiğini, 18 yaşına varmış olmalarının matematiksel olarak imkansız olduğunu vurgulayan Özgen, parmakla ve cep telefonunun hesap makinesiyle yaptığı sayım sonuçlarıyla bir kez daha yıkıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...