Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kolonoskopi Help

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

geçmiş olsun da, ne yavan argos konusu olmuş böyle ya.

210 kilo bench basarken dübürümde bir pıtırtı oldu. umursamadım 30 luk dumbell ile biceps çalışmaya başladım. akşam tinder'da matchleştiğim hatunla buluşup evine gittik, viskimi içerken hatun bi anda üstüme atlayınca karın kaslarımı sıkmama rağmen sancıyla birlikte gaz çıkardım, bu arada dumbell hala elimdeymiş. onu da acıyla yere attım. ertesi gün doktora gittiğimde... diye devam edecekti. :/

olsun bilgilendirici olmuş ama konu.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

210 kilo bench basarken dübürümde bir pıtırtı oldu. umursamadım 30 luk dumbell ile biceps çalışmaya başladım. akşam tinder'da matchleştiğim hatunla buluşup evine gittik, viskimi içerken hatun bi anda üstüme atlayınca karın kaslarımı sıkmama rağmen sancıyla birlikte gaz çıkardım, bu arada dumbell hala elimdeymiş. onu da acıyla yere attım. ertesi gün doktora gittiğimde... diye devam edecekti. :/

BBU NE LAN KSDJBGFDSLKGFDGD
Sosyal ağlarda paylaş

50 öncesi kolonoskopi bağırsak mukozasına baya zarar veren bişey. Ülseratif kolitten falan şüphelenilmiyorsa muhtemelen para için yapılıyordur. Sen yaptırmışsın sanırım ama bu topici okuyan başkası olursa diye yaziyim dedim. Doktor kesin yapılması lazım derse etik değerlerine daha bi güvendiğiniz başka bi doktora da danışın
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

50 öncesi kolonoskopi bağırsak mukozasına baya zarar veren bişey.

Tanısal amaçlı kolonoskopilerde yan etki çok nadirdir. Geçici şişkinlik ve gaz sancısı, barsak mukoza ve yapısında zedelenme çok nadir görülür.

demiş https://www.medikalakademi.com.tr/kolon-kanserinde-erken-tehisin-en-bueyuek-yardmcs-kolonoskopi/
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

abi kızla viski içerken dumbell mı elindeydi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...