Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mining pool acsak katilir misiniz A.K.A Zengin olmak ister misiniz?

Tim

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

Bende iki adet AMD FirePro D300 ekran kartlı bir Mac Pro var ve 7&24 açık, onu feda edebilirim bir süre. Workstation grade ekran kartları ama ne kadar mine eder bilemem. CPU utilization'um baya yüksek o yüzden o taraftan bir şey beklemeyin, GPU mining'i denemek isterim. Planladığınız şeyin mac desteği varsa girişelim.

Mac için şu varmış da bilgisayar eskitmeye değmez bence.

http://cointellect-turkce.blogspot.com.tr/2014/12/macosta-mining-yapmak.html

https://www.buybitcoinworldwide.com/mining/hardware/

Şunlara ortak girmeniz daha fazla kazandırmıyor mu verimlilik açısından?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben katılırım şu an çok b*ktan bi poolda ltc farmda iki bilgisayar her an açık. ufak ufak takılıolar.

antminer alıp miningi ciddi ciddi yapmayı planlıyorum aslında. hobi olarak yaptığım için de bişey anlamıyorum, boşuna 2k$'lık aleti alıp içime kaçsın istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

Herkeş kendi pc si yerine para toplanip su ozel makinalardan alsak?daha iyi olmazmi? Birde fabrikasi vs olan arkadasimizda varsa elektrikden tasarruf ederiz gibi gibi nacizane tavsiyem..

katılıyorum.

hatta organize edebilirim belki. böyle bişeyi.
şu an soğutma sistemi olarak mineral yağ araştırması içindeyim
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

Herkeş kendi pc si yerine para toplanip su ozel makinalardan alsak?daha iyi olmazmi? Birde fabrikasi vs olan arkadasimizda varsa elektrikden tasarruf ederiz gibi gibi nacizane tavsiyem..

genesisten kiralamak daha mantıklı olabilir. o bilgisayarı evden çalıştırmak ekstrem ses yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

yav bide adam diyo millipiyango oynucaz ortak var mısınız? kar felan beklemeyin abi yarın öbür gün etherium gibi bu coin patlar dicemiz bi kumara giricez 3 5 ne kazarsa kazmaktan değil bigün o coin patlarsa diye ümit edicez.
eğlencelik performansı görmek için ben denerim yani. ne oluyo ne bitiyo batmış oluruz en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

benim zengin olmaya hevesim yok lan. sırf geyik dönsün.

uzun

alınırsa birşeyler kurulursa rig ya da ne bileyim antminer tarzı bi dalga, kesinlikle katılacağım miktar olarak da imkanlarımın elverdiği kadar diyeyim. hatta ankarada olursa rigin kasası metalden olucaksa gelir yapımında görev alırım kaynak filan yaparım kaynak makinası bulup(bulup derken, var yani. alır gelirim.). ahşap olursa da zaten fistan varken bize laf düşmez ama gelir yanınızda durur vidalarla filan oynarım ne bileyim. "abi bu ne" falan diye sorarım.

pool olursa ben sadece litecoin farmlıyorum, o da işte maksat "yabıyom" demek için. gelir katılırım yani hangi currency kullanırsanız oturur indiririm ccminer filan neyse artık...

sonumuz bence patip0rn gibi olcak ama yıllar sonra anlatır güleriz. nası batırdık hehe diye.

es kaza para kazanırsak yıllar sonra miami'de houseparty'de toplaşıp yine güleriz. nası koyduk lan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...