Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Başakşehir Genel Tartışma

Biyik

Öne çıkan mesajlar

hakeme arkasından küfür eden canere, olmayan kuraldan ceza verdiler.

hakemin yüzüne küfür eden emre'ye olan kuraldan ceza ver(e)mediler..

garibim buradan geliyor, her konuyu bilale anlatır gibi yazmam gerektiğini unutuyorum bazen patide

tabi bunu konuşacak götü olan gazeteci/yorumcu var mı görücez. ki olmadığını zaten 2 gündür görüyoruz..

fb-bjk-gs futbolcusu olsa atıp tutardı herkes ama kimse Başakşehiri karşısına almak, laf söylemek istemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakeme arkadan küfür eden Caner, hakeme önden küfür eden emre. coolstory bro.
Demek ki senin için yüzüne s.git demek, arkadan 15 sn boyunca ana avrat sövmekten daha kötü. Şu durum da bile kendi oyuncunuzu savunmak için mağduriyet yaratma çabasına giriyosunuz ya helal olsun fanatikliğin de üzerinde bir durum. Neymiş Caner hakeme arkadan küfür etmiş, ahh canım ya kıyamam yine Beşiktaşın üzerine oyunlar oynandı yoksa ne yaptı ki Caner.

Emre ceza alması lazım mı, tabi ki alması lazım ama niye araya Caneri sokuşturuyorsun? Niye Caneri haksız ceza almış gibi göstermeye çalışıyorsun?

Ayrıca benim izlediğim , takip ettiğim bütün gazeteci ve yorumcular , Başakşehirin gazeteci dövme olayın da 1-2 hafta gayet eleştirip sövdüler. Korkmayan insanlar var merak etme , sana tavsiyem sende onları takip et en azından şu fanatikliğinden kurtulursun.
Sosyal ağlarda paylaş

Caner'in yıllardır yemediği kartları toptan yemesinden kaynaklı normal gelse de şu ile o pozisyon arasında fark yok.

Caner'e veriyorsan o cezayı çıkıp Emre'ye de vereceksin. Lamı cimi yok, o zaman gelecek sefer kimse siklemeyecek seni ya da ceza vereceğin zaman aynı sebeple hangi yüzle vereceksin?

Ha yüz olsa zaten en kötü 1 maç bile olsa vermeleri gerekiyordu da ayrı...

Olay Caner'de değil, başkası da olabilirdi. Caner diye o gün verilen cezanın saçmalığı da aslında saçmalığını azaltmıyor. Kurallarda ikili standart geldiği sürece burnun boktan çıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hypnotize said:

Hakeme arkadan küfür eden Caner, hakeme önden küfür eden emre. coolstory bro.
Demek ki senin için yüzüne s.git demek, arkadan 15 sn boyunca ana avrat sövmekten daha kötü. Şu durum da bile kendi oyuncunuzu savunmak için mağduriyet yaratma çabasına giriyosunuz ya helal olsun fanatikliğin de üzerinde bir durum. Neymiş Caner hakeme arkadan küfür etmiş, ahh canım ya kıyamam yine Beşiktaşın üzerine oyunlar oynandı yoksa ne yaptı ki Caner.

Emre ceza alması lazım mı, tabi ki alması lazım ama niye araya Caneri sokuşturuyorsun? Niye Caneri haksız ceza almış gibi göstermeye çalışıyorsun?

Ayrıca benim izlediğim , takip ettiğim bütün gazeteci ve yorumcular , Başakşehirin gazeteci dövme olayın da 1-2 hafta gayet eleştirip sövdüler. Korkmayan insanlar var merak etme , sana tavsiyem sende onları takip et en azından şu fanatikliğinden kurtulursun.

futbol açısından bakarsak evet..

yüzüne karşı edilen küfüre kırmızı çıkartamayan bir adam var orada.
arkadan edilen küfüre ceza gelirken, yüzüne edilene çıkmayan kart var.

hemen sizin ananıza bacınıza yapsalar nasıl olur kıvamına çekmeye gerek yok, ben futbol sahasından bahsediyorum.

kimseyi savunduğum yok, o gün de söyledim caner hatalı ama ceza da hukuksuz diye, hatta o gün dedim olay caner-bjk-fb-gs değil, ben hukuksuzluğa karşı sesimi çıkartıyorum, akp'nin damarlarımıza işlediği "yaptım oldu" uygulamaya karşı çıkıyorum, sen cahil cahil fanatiklik diyebilirsin, ama o günkü mesajlara bakarsan aslında ne demek istediğimi gayet net anlayacaksın.

caner bjk futbolcusu olmasa da savunacağımı söylemiştim o gün. hukuksuzluğa karşıyım ben..

fanatik düşüncelerle buraya gelip karşıdakine fanatik demek harikaymış
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu cok konustuk zaten defalarca.

Caner gibi kufreden daha su ana kadar olmadi.

Sokakta bile tartistigin adamin s.git demesiyle pesinden kosturup ana avrat duzmesine tepkin ayni olmaz.

Ingiltere'de f.off neredeyse her mac elini sallayarak yapilan bir hareket. Yuzune karsi genelde.

Ama Caner gibisini daha gormedim, sorry.

Emre'den ne kadar nefret ettigimi soylememe gerek yok heralde. Ceza kesin almali, Basaksehir kollanmiyor da demiyorum.

Ama mac sonunda yazdim, Caner 6 mac o yuzden bu da 6 mac kafasiyla yaklasmayin. Emre'den nefret etmeme ragmen ayni kefeye koymuyorum acikcasi. Ha bunun cezasi ne olmaliydi? El kol + hakaretten verilen ceza 2-3 mac olmaliydi derim.
Sosyal ağlarda paylaş

abiler sıkıntı caner'in koşa koşa gelerek küfretmesi değil zaten, ceza vermek için kural değiştirdiler ve değiştirdikleri o kuralın metnine göre şuan emre'ye de ceza vermeleri gerekiyor.

o verilmediği için temelde böyle bir tartışma var.

ceza vermemek için görmezden gelip pfdk'ya sevk etmiyorlar işte. sıkıntı zaten bu.

eğer pfdk'ya gitseydi tahminen benzer maddeden yargılanıp minimumdan alacaktı.

olay caner'in cezayı hak edip etmemesi değil, ki bence az bile verdiler uslandı ondan sonra caner biraz sadfsad
Sosyal ağlarda paylaş

Caner'e büyük haksızlık yapıldı.

Cezayı haketmediğinden değil, veya aldığı cezayı da haketmediğinden değil. Ama sen kuralı uygulamakla yükümlüsün. Adam bi halt edince "aa bunun cezası azmış değiştirelim adama fazla ceza verelim" diyemezsin. Adama mevcut kuraldan ceza verir sonra ceza azsa değiştirirsin kuralı.

Aynısı Fener küme düşürülmediği zaman da ters yönde yapıldı. Haklı veya haksız küme düşmesi gerekiyordu, ama "ay bu ceza fazlaymış" deyip puan silerek geçiştirdiler kural değiştirerek.

Aynısı Juve'de olduğunda düşürdüler, Juve yıllarca çekti acısını, efsane kadro dağıttı, hatta İtalya ligi bile hala toparlayamadı o zamandan beri, eski gazı yok. Ama adamlar kural neyse yaptılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Kabile kur katılalım Adebayor reyiz

Bu adamın üç büyüklerden sekip Başak'a düşmesi harbi muazzam şans diyeceğim de menajersizdi diye bunlardan sekti zaten.

Muazzam oynuyor ya, TS ilk 15 dakika tecavüz etti Başak'a resmen herif oyuna ağırlığını koyunca TS'nin dengeyi bozdu.

Form geçici, klas kalıcının TR versiyonu resmen. Ki şu formuyla da tahminen ligin en iyi oyuncusu olabilir şuan. İleri hatta bütün takıma etkisi bu kadar üst sınıf olan bi oyuncu daha yok ligde. Belki Guilliano yarışır ama bence o da arkasından geliyor kralın.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

...ts bence defans hariç en potansiyelli takım şu ligde futbolcuları açısından ama takımda ne olduğunu kimsenin açıklayamadığı büyük bir sorun var ya kesinlikle

O büyük sorun 20 senedir falan sürüyor en aşağı, Hami'li Şota'lı dönemlerden beri adamlar taş gibi kadro da kursa patlıyor bir şekilde, takım patlamasa taraftar falan saçmalıyor bir şekilde kendi kendilerini sabote ediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Cthulhu tarafından İstanbul Başakşehir Genel Tartışma olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...