Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Başakşehir Genel Tartışma

Biyik

Öne çıkan mesajlar

bu arada şimdi özetlere tekrar bakınca fark ettim, dün yazarım diyordum izlerken de unuttum.

Junior Fernandes'in ilk golü direkt mantıklı her beynin Quaresma'dan beklediği ama hiç göremediği bir pozisyon ya.

Bomboş alanda kanat-bek'ten top geliyor ve 10 kere orta açabileceği pozisyon varken, açacağı ortadan hiçbir bok çıkmayacağını anlayıp içeri kat etmeye karar veriyor.

İçeri kat edip, kendisini takip eden ve karşılayıcı olmak üzere en az 2 savunmacının yerini bozuyor ki zaten dengesiz yakalıyor Başakşehir savunmasını ve şutu çekip golü atıyor.

Şunu Quaresma istikrarlı şekilde her maç 2-3 kere bile yapsa devre arasında hem gol hem asistte çift hanelere ulaşabilir ama işte yok.

Fener maçında yaptı işte ne efsane performans ortaya koydu. %90 pas isabeti yaptı ya Quaresma'nın kariyerinde toplasan 10 tane yoktur...

Şunu yaptırmayan ve sürekli orta çektiren hocanın suçu gerçi adamın suçu değil artık ben bayağıdır ona iknayım...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 10 ay sonra ...
  • Konu başlığı Cthulhu tarafından İstanbul Başakşehir Genel Tartışma olarak değiştirildi

belediye doğrudan sponsor değil zaten. onun da sponsorlukları var da alt yaş takımlarına ibb sponsor oluyor gelişim ayağına vs.

başakşehirin sponsorlarının çoğu ibb'den ihale toplayan firmalar. at başakşehir 3-5 sponsorluk hem ismin görünür hem de ihalede öne çık metodu uygulanıyor. bu sene şampiyon da olamazlarsa seneye bütçe kuş olur.

Sosyal ağlarda paylaş

Büyüklerin maddi durum o kadar kötü ki; Belediye üzerinden gelen dolaylı sponsorlukları bile kesilse yine de yayın geliri ve olası ŞL gitme durumunda 3 sene bana mısın demezler bence. Arada bizimkilere Visca veya İrfan Can'ı falan satsalar o bile yeter. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

başakşehir'in gelirlerinin nereden olduğu şurada gayet iyi açıklanmış.

http://haber.sol.org.tr/spor/iste-basaksehirin-para-kaynaklari-8-maddede-iktidar-ve-sponsor-gercekleri-254967

yani ibb'nin vakıf, dernek ile yandaşlara para aktarımını durdurmasıyla ve ihaleleri daha şeffaf şekilde yürütmesiyle futbol dışı tüm gelirleri kuruyacak.

ha şampiyon olup visca satıp şl'de grup yaparlarsa bunlara ihtiyacı kalmaz zaten (yine de bu sponsorluklar sayesinde buraya gelebildiği gerçeğini değiştirmez) ama şampiyon olsalar bile şl'de başarı yakalayabileceklerini sanmıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...