Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

para işi

=))

Öne çıkan mesajlar

Çalışıyorum, 9 gibi evde oluyorum, 11 gibi oyuna giriyorum, 2 saat oynuyorum gecede casual olarak. Hafta sonları da 4 5 saat takılıyorum gün içinde. LFG ile raid yapıyorum, alt kastığım için m+ yapmadım daha, farmı da sınırlı zamanlarda yapıyorum. Heritage Armor için yeni ırklardan birini mage olarak kasıyorum.

Sadece oyunu 250tlye aldım, aylık gold ile 2.5 senedir devam ediyorum. 6 7 ayda 1 kere 2 aylık gametime alıyorum destek olsun diye. Dünyanın en zor şeyiymiş gibi ağlamaya gerek yok. Oyunu seviyorsan vakit ayırırsın. Evliysen, olmuyorsa, önceliklerin varsa bırakırsın. Ağlamaktan iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ya token için aglamaya gerek yok. mesela benim vaktim olmasına ragmen yetmiyor. halen daha class kararsızlıkları içerisindeyim. ezelden beri tanklık yapıyorum ama bu expansion bir bayma geldi. shamanmı kassam warrior dps mi yapsam . huntermı yola devam etsem yoksa honorbound exe. olup ta lvl 20 den Mag'har mı kassam karar veremiyorum asdasd:D bir kere bile oyun pahalı diye aglamadım . ha söylemişimdir oyun pahalı rus hesabı açsak vs. diye ama hiç dert etmedim.

hatta ucuza gelsin diye rus hesabı da açtım ama onca şeyi tekrar kas falan , götüm yemedi resmen main hesaba geri döndüm. evliyim , çocuk var. avantajım iş yerinde angarya işleri (karakter,rep kasma vs.) yapabiliyor olmam . yoksa şu devirde wow a vakit ayırmadan para vermek falan olacak iş değil. oyun pahalı abi buna kimsenin itirazı yok! veremiyorsan oynamamak lazım. wow hastalık seviyesine gelmemeli.

Edit: bukadar kararsızlık yaşıyorsam benimde bırakma vaktim gelmiş sanırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
khalad said:

uçma muhabbeti başlayınca o 30k dan eser kalmaz ama. en fazla 1 ay filan daha kasarsınız

Ben kasmadım parasını verip oynuyorum, 3 tane boe düştü tamamen şans wq lerden, satıp 3 token aldım. Bu arada dediğim şekilde farm yapanlar en az 1 yıllık subu aldılar bile. Herbalism ve minig alıyorsun nazmir rotası var bir kaç tane daha rota var dönüp duruyorlar.

Para işini düşünenelr için bir alternatif. Veya gidip yine nazmir boe ve cloth farm grupları var onlara da katılabilirseniz tailoring varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

her warfront degisiminde bir 150k yapıyorum tailor, enchant vs inscriptiondan. Warfront turn in leri geldigi anda ah ye biraz zaman ayırırsanız ilk bir saat icinde token parası. Bir kac saat icinde de 2., 3. token parasını cıkarmak isten bile degil. Ama materyallerini ucuzken almaya dikkat etmek lazım. Enchant matını o sırada almaya calısırsan agır zarar oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

her warfront degisiminde bir 150k yapıyorum tailor, enchant vs inscriptiondan. Warfront turn in leri geldigi anda ah ye biraz zaman ayırırsanız ilk bir saat icinde token parası. Bir kac saat icinde de 2., 3. token parasını cıkarmak isten bile degil. Ama materyallerini ucuzken almaya dikkat etmek lazım. Enchant matını o sırada almaya calısırsan agır zarar oluyor.

Nasıl oluyor o biraz şöyle açsan :)
Sosyal ağlarda paylaş

Warfront un saat sayımı bitince mesela horde a geciyor ya. O saati gorebiliyorsun, gecis sonrası ilk 1 saat icinde satıslar tavan yapıyor millet hemen bitirmek istedigi icin.

Warfront turn in lerine bakıyorum. Bu gorevler hep aynı ama icerigi degisiyor, yani hep 3x Enchant, 2x Flag ve 2x Scroll oluyor bende olan mesleklere gore. Bu matlardan belli bir miktar stokta tutuyorum. Ozellikle ucuzken almaya calısıyorum.

Sonra warfront turn in leri acıldıgı gibi bakıyorum ne var diye. Hepsinden 3x3, 3x2, 3x2 olacak sekilde yapıp, turn in sayısına gore koyuyorum. 3x enchant ise 3x stack seklinde koyuyorum yani. 200g ye giden scrolllar 1k ya, 2k ya giden enchantler 5k ya gitmeye baslıyor bi anda, ucuzdan aldıgım matlar ile herkesten ucuza urettigim icin rahat basmaya devam ediyorum.

Ben sadece ilk 2 3 saat falan ugrasıyorum warfrontta. Sonra salıyorum. O surecte hep rahat 150k civarında gold geliyor. Ama butun AH based gold yapma methodları gibi bu da serverdan servera degisim gosterecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...