Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

para işi

=))

Öne çıkan mesajlar

k1nJo said:

ayda 2m demek günde 70k demek.
günde 70k nasıl kasılabilir ki.

ya ben geçen ay biraz bakınmıştım işte şu transmog işinde iyi para var sanırım.

eski raidleri falan 10-15dk da bitirip 3-4 item düşürüyorsun. bazıları 150g bazıları 2k oluyor.

mesela şu düştü bana;

http://www.wowhead.com/item=56109/book-of-origination

bir de öylesine gezerken random girmiştim denk geldi diye, yapayım dedim can sıkıntısından.

6 gün kaldı ah'de. alınmadı alınmadı en son 2.2k'dan falan satıldı.

böyle böyle günde 5-6 raid düşürsen, her charda böyle 10-15 item olsa ahleri döne döne işte sattıkça paraları merge edip o miktarı rahat yakalarsın aslında.

ben birkaç youtuber falan izledim. adamlar 20 farklı sw'de böyle döne döne ah güncelliyorlar. giriyor mailbox'u açıyor işte 20-30 item düşürüyor ama yandan 5-10k gold düşüyor falan böyle.

itemleri tekrar satışa koyup çıkıyor başka karaktere geçiyor sadfds
Sosyal ağlarda paylaş

Transmog'dan para kazanmak için sürekli AH takip etmen, ciddi AH addon kullanıcısı olman, yüzlerce binlerce transmog gearın olması, undercut yapman, AH'ta ucuza koyulanları toparlaman falan lazım.

Çok kolay değil. Arada işte 40 50k'lık transmog'lar bana da düşüyor, 3-5 günde satılıyor da ciddi ve sürekli gold akışı sağlamak için full time job haline getirmek gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiç bulaşmamıştım zaten de legion'ın son virajında artık topladığın hiçbir şey para etmeyince biraz bakınayım demiştim.

o kadar zamanım zaten yok, ben de toplayıcılık yaparım ama arada güzel şeyler düşerse denemelerde işte satmak iyi oluyor.

şu mechanical chicken questlerini kovalarken düştü çoğu item zaten sadf
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

+15 Mythic Boost: 150k / 4 = 37.5k Günde iki boost satsan 2.25M para

Hani farm yerine bu zaten. Ancak crossrealm de boost satışı GOLD olarak ban sebebi, bu yüzden her serverda characterimizi yaratıyoruz. Boost isteyen abi-apladan goldu alıp "token" satın alıyoruz. Sonra boostladığımız abi-aplanın işini hallediyoruz (son dönem 2 tur +15 bindiriyorduk.). Sonra token alan kardeşimiz kendi serverında bize goldları paylaştırıyo. Win win.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Transmog'dan para kazanmak için sürekli AH takip etmen, ciddi AH addon kullanıcısı olman, yüzlerce binlerce transmog gearın olması, undercut yapman, AH'ta ucuza koyulanları toparlaman falan lazım.

Çok kolay değil. Arada işte 40 50k'lık transmog'lar bana da düşüyor, 3-5 günde satılıyor da ciddi ve sürekli gold akışı sağlamak için full time job haline getirmek gerekiyor.

bunu pandaria dönemi yapmıştım ben. baya sağlam kasmıştım. mobile ah falan vardı 2-3 ay falan ciddi güzel gold da getirdi ama sonra resmen BIKTIM ve bıraktım. Zaten mobile ah de kapandığı için işi gücü olan adamın yapabileceği şey değil transmog işi.
Sosyal ağlarda paylaş

Exp başı mümkünse Herb + Ins/alchemy almaya çalışın. Hem raiderlar hem dungeon kasacaklar için Alcehmy çok önemli, ins konusunda da contractlar var, reputationların hızlı gelmesini sağlayan kağıtlar vs. Herb'in durumuna göre satarsınız ama Inscription özellikle trinket için de çok önemli, o kartlar vs her exp olduğu gibi bu exp başında da çok değerli olacaktır. Bu arada token 289K'yad düşmüş, şok :D
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Exp başı mümkünse Herb + Ins/alchemy almaya çalışın. Hem raiderlar hem dungeon kasacaklar için Alcehmy çok önemli, ins konusunda da contractlar var, reputationların hızlı gelmesini sağlayan kağıtlar vs. Herb'in durumuna göre satarsınız ama Inscription özellikle trinket için de çok önemli, o kartlar vs her exp olduğu gibi bu exp başında da çok değerli olacaktır. Bu arada token 289K'yad düşmüş, şok :D

token 195K şu anda :)
şu altın görevlerinin kalkması casualleri fena vurmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...