Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

para işi

=))

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar şu para işini nasıl çözüyorsunuz token ı goldla alabilecek kadar oynayan var mı ? canım çekti yeni açtım legion u bikaç ay oynarım ancak gold lazım 110 olmak üzereyim ancak ticaret professionların değişmesiyle acayip değişmiş.herkes kendi yöntemini söylerse ne kadar güzel kutlu bir topic olur bu
Sosyal ağlarda paylaş

RP serverlarında Transmog item iyi gidiyor. Eski raid ve dungeonları farmlayarak bunları bulup satabilirsin. Pet çok satılıyor, bunların da farm bölgeleri var. Argus gelmeden önce toplama meslekler de iyi kazandırıyordu ama son durum ne bilmiyorum, 3 güne kapanıyor hesap benim. Şu 7.3.5 gelene kadar belki yeni expe kadar kapadım. Guildi olmayınca insan bayıyor bir süre sonra..
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
craftlar arasında şuan bag dışında para getiren kalmadı, bag'in tanesi halen 2.5K'ya gidiyor TurkNether'da da orada da Sargeras farmı gerek işte.

pet satıyor 2 gündür garip şekilde, elimde kalanlar bile gidiyor.

benim de 5 güne kapanıyor. bir karakterde 50k eksiğim kaldı onu da çekip bitirmeye kasıyorum bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

craftlar arasında şuan bag dışında para getiren kalmadı, bag'in tanesi halen 2.5K'ya gidiyor TurkNether'da da orada da Sargeras farmı gerek işte.

pet satıyor 2 gündür garip şekilde, elimde kalanlar bile gidiyor.

benim de 5 güne kapanıyor. bir karakterde 50k eksiğim kaldı onu da çekip bitirmeye kasıyorum bakalım.

Pet'lerin satmasının sebebi sanırım BFA da pet battle WQ'larda bir halt olması. Rep için mi xp için mi ne pet lazım diyorlar ondan saldırıyorlardır. Muhtemelen cap'lenmiş petler daha da iyi satar şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

valla normal şartlar altında gold kasmanın en iyi yolu nasılsa alt kastıgın için de orderhall de fallowerları fullemek ve gold görevlerini 4-5 alt ile birlikte yapmak. ha ben m+ satarım falan diyorsan o en garanti yöntem. mesleklere pek inanmıyorum ben. expansion ortalarına dogru herkes her materyale ulaşabilir oluyor. expansion sonlarına dogru da fiyatlar inanılmaz düşüyor gold kasmak hayal oluyor.

oyun pahalılıgı için de en iyi çözüm . hesabın öyle old school bir hesap değilse. rus VPN açıp . kendine bir rus hesabı açıp yarı fiyatına paketleri alıyorsun. oyunun aylıgıda 30TLy e falan geliyor. sadece hesabına giriş yaparken vpn açıp rusya göstermek gerekiyor yoksa hesap kilit.
Sosyal ağlarda paylaş

Gold için yeni videoları takip etmek lazım. Millet BFA için stockpile falan yaptı. Gold ile uğraşmak için devamlılık şart, diğer türlü dur şu ayı çıkarayım kafasıyla olmuyor pek. Professionlar hr zaman işe yarıyor. En basiti sadece Gold Iron Ore toplayarak aylık token parasını çıkartıyodum ben. Son 2 aydır oyuna giremedim adam gibi, alt karakter de kasamadım, işler yoğunlştı. Dönünce bi tatil + bayram yakalıcam inşallah :D Sonra golda devam :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...