Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 14. Hafta | Beşiktaş- Galatasaray | 02.12.2017 Cumartesi - 19:30

madcow

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Çok fark yoktu ilk yarı iki takım arasında, ikinci yarıyı izleyemedim. Bir ara BJK iyi geldi, o arada t.d. müdahalesi olsa toparlardı, olmadı. İlk golü atanın kazanacağı belliydi zaten ilk yarıdan.

Fark yoktu dedigin 1 tane pozisyonu var sag caprazdan gsnin 1 tsne de gomis'in var 2. Yari

Su maçın 7-0 olmamaso bizim ayibimiz cok net
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

kamuoyunun GS iyi/buyuk takimlara karsi galibiyet alamiyor algisina ek olarak; basaksehir trabzon ve fener'e karsi iki takiminda galibiyeti yok bu sezon bunu ekleyelim ilk once.

onun disinda bu mac icin tek cekincem 2 senedir herkesin kabul ettigi gibi dis desteklerle bazi basarilar elde etmis olan besiktas'a bu macta da ligde tutunmasi adina elinden tutacak olan ayni guclerdir. aksi halde 3 tane yuvarlar geceriz rahat.

muslera
mariano maicon aziz linnes
fernando ndiaye
gary belhanda yasin
bafe

feghouli ne durumda bilmiyorum hazirdir heralde, yasinin yerine oynar belki.

ha arada kupa maci var feghouliyi oynatir orada sonra bjk macinda oynar buyuk ihtimal.

3 tane yuvarlar geceriz kısmını bilmis o kadar da kotu yorumcu degil
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

macin Vodafone TOKI de olmasina ragmen bjaklilardan bu kadar temkinli mesajlar gelmesi hayret verici.

sampiyonlar ligi grubundan cikmis takimina biraz olsun guvenemiyorsan bu ya samp. ligi grubunun ne kadar uyduruk oldugunun kabul ettigindendir, ya da takimin yeto oldugunu kabul ettigindendir. bence ikisi asdsdff. 3 tane klikleriz.

Burda da 3 tane kitleyecegimizi bilmis helal
Sosyal ağlarda paylaş

4985734985734 net pozisyon harcayıp, bala göte gol ile oyunun kontrolünü alıp tosic'in sağ ayak, plase ile attığı müthiş golle 2-0'a bağladık. bu nasıl maçtı anlayamadım, kör dövüşüydü resmen harbi başka bir şey değilde neyse koyduk en nihayetinde. tosic'in gol harbi rüya falandı ya sadfasdf

ilk baktığım kaç orta açtığımız oldu. 40 civarı açmayınca gol geliyor. 29 total orta, quaresma yine 14'ü ile yarısına sahip doğal olarak. onu çıkar, ideal sayıda tutmuşuz.

farkın en temel yanlarından biri bu.

ŞL seviyesinde bi oyun kesinlikle değildi, şu GS'yi ŞL seviyesinde oynasak kaçırdıklarımıza rağmen 7-8'e bağlardık belki. Bariz GS'nin kötülüğüne fark attık.

Ha şu Negredo'yu da oynatmıyor ya işte... Bugünün ŞG'ye tek sövmeliği bu olsun bari. Nitekim Talisca'yı kesmesini sevdim yine.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Rewendor said:

Çok fark yoktu ilk yarı iki takım arasında, ikinci yarıyı izleyemedim. Bir ara BJK iyi geldi, o arada t.d. müdahalesi olsa toparlardı, olmadı. İlk golü atanın kazanacağı belliydi zaten ilk yarıdan.

Fark yoktu dedigin 1 tane pozisyonu var sag caprazdan gsnin 1 tsne de gomis'in var 2. Yari

İlk yarı Beşiktaş'ın da çok bir pozisyonu yoktu ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

applev0dka said:

Rewendor said:

İlk yarı Beşiktaş'ın da çok bir pozisyonu yoktu ki?

Daha 2.dk da cenk kaçırdı. 2 tane de verilmeyen penalti var.
Oyunu rakip sahaya yiktik 1 ker gecti gs yari sahayi

Dediğim gibi ilk yqri değil 2. Yari olay

Cok net kalite farki ortaya cikti karsi karsiya kacan 5 tane top var. Ozette gs pozisyonu olamayabilir bile
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...