Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ICQ 5 çıktı

Gilean

Öne çıkan mesajlar

said:
Bonecrusher, 10 Şubat 2005 02:28 tarihinde demiş ki:

aman aman kalsın. tamam cıvıl cıvıl kıpır kıpır bir program, böyle acayiplikleri yapmayı sevenler için harika bir program.

ama ben kıpır kıpır birşeyler yapmak istemiyorum.
Sadece mesaj atmak istiyorum.
ICQ gibi Single/Split message mode istiyorum.
ICQ gibi karşımdakinin nickini kolayca değiştirip, her ICQ kuruşumda bile aynı nicki görebilmek istiyorum.
ICQ gibi resume özellikli download imkanı istiyorum.
ICQ gibi kolayca açılıp görebileceğim history özelliği istiyorum.
400 harfle sınırlanmak istemiyorum, ICQ gibi binlerce harf yazabilmek istiyorum.
ICQ gibi Offline olanlara da mesaj gönderebilmek istiyorum.
Mesaj yolladığımda MSN'deki gibi iki saat sonra gelen "İleti gönderilemedi" hatası görmek istemiyorum.

MSN sux'ın allahı bu kadar basit.

+1 kesinlikle katılıyorum. Instant message olarak ICQ çok daha başarılı. offline mesaj atabilmek en büyük artısı. benim gibi eski kuşaktan olanlar için ICQ vazgeçilmez : )

msnde yükledim ama laf olsun diye duruyor,15 kişimi 20 kişimi ne kayıtlı msnde ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Diyorum işte Zamanında bi gönül verdik bu işe:) Azmı ara dedik. Azmı Offlinme msj lar attık. Ama icq nun geniş kitlelere hitap etmesi ve eski popülerliğini kazanmması için daha bir sürü + sı olması gerkli malesef... Çünkü nete yeni girenler için 10 haneli bi numara yerine kendi maillerini kullanmları daha cazip geliyor bence.[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

ctulhuya yüklettim çok beğendi ona göre:)[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 10 Şubat 2005 12:46 tarihinde demiş ki:
said:

aman aman kalsın. tamam cıvıl cıvıl kıpır kıpır bir program, böyle acayiplikleri yapmayı sevenler için harika bir program.

ICQ gibi karşımdakinin nickini kolayca değiştirip, her ICQ kuruşumda bile aynı nicki görebilmek istiyorum.
400 harfle sınırlanmak istemiyorum, ICQ gibi binlerce harf yazabilmek istiyorum.
Mesaj yolladığımda MSN'deki gibi iki saat sonra gelen "İleti gönderilemedi" hatası görmek istemiyorum.

+1 kesinlikle katılıyorum. Instant message olarak ICQ çok daha başarılı. offline mesaj atabilmek en büyük artısı. benim gibi eski kuşaktan olanlar için ICQ vazgeçilmez : )

msnde yükledim ama laf olsun diye duruyor,15 kişimi 20 kişimi ne kayıtlı msnde ehe.

böyle özellikler arıyosanız yahoo messengerda güzel :)[signature][hline]
Name:Firearrow
Job:Archer
Race:El Morad
LvL:4x

Sosyal ağlarda paylaş

artık o özellik de var:)
edit: ayrıca tab+enter'a basmaya üşeniyormusunuz yahu:)[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.

[Bu mesaj Gilean tarafından 10 Şubat 2005 14:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

MSN kadar rezil bir program görmedim ben acikcasi, nefret ediyorum MSN den, offline mesaj özelligi olmamasi zaten benim icin cok büyük bir eksi, MSN in modifiye özellikleri cok kisitli, ICQ kadar esnek bir program degil, internete girmeye basladigim ilk zamanlardan beri icq kullandim ve bundan sonrada böyle gidicek...ICQ baya güzel ve bence bicok konuda cok daha üstün[signature][hline] EVIL
When we are in its power is not felt as evil
But as a necessity
Or even a duty
Sosyal ağlarda paylaş

trillian çok iyi bir program ve bone saydıgın ozellıklerın cogu mevcut.Harf sınırlaması yok ısım degıstırme var mesaj ulasmadıgında hemen haber gelıyor.Ayrıca kısının mesajında ne zaman sıng ın ve out oldugu yazıyo.Super bır combo program bence.[signature][hline]Trust the dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
msn rulz diyorsunuz da msn kadar rezil bir program daha görmedim.
avatarını on katı büyüten mi dersin, nickini değil de abuk sabuk simgeler yazan mı dersin, resume'suz download hedesi mi dersin, sana sormadan seni 45325 tane kişinin chat yaptığı odaya invite etmeleri mi dersin, sana gıcıklık olsun diye karşıdakinin senin nickinle yazıyormuş gibi gösteren özellik mi dersin...

ICQ 5 sanıyorum yine ICQ Lite'ın devamı.
Ben ICQ Pro istiyorum neden ICQ Pro 2005 çıkmaz ki :)

sonuna kadar katılıyorum.[signature][hline]Knowledge is power
Power corrupts
Study hard, be evil.
Thraine,Fallen,Loren Numeherui
Numeherui
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aramis, 10 Şubat 2005 20:37 tarihinde demiş ki:
icq yu bitiren proxy zimbirtisi oldu.butun ip araliklarina ban atmak ne kadar sacmalik.DAlnette ayni olaya girip turkiyede bence IRC olayini bitirmistir.Msn de iki gun sonra ayni seyi uygularsa eminim baska bir porgrama gecmek zorunda kalicaz.

msn asla bunu yapmaz iste cunku biz msn icin icq gibi ortadogunun ortasinda kimsenin bilmedigi bir ulke degiliz tam tersine microsoft icin onemli bir ulkeyiz.[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

açılınn ben doktorummm
TRILLIAN
icq + msn + aol + yahoo - reklam + cd kalitesinde ses gönderebilme+ msn den gelenlere bile resume desteği+ icq üzerinden SECURE connection+ pencere gruplama + pencere dockinkleri +wikipedia+arşiv+çoklukullanıcı+skin+hız+plug inlervsss...

pro sunda ise ses ve video kaydı başta olmak üzere bir çok yeni özellik

[Bu mesaj revlis tarafından 11 Şubat 2005 00:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahoo gibiyse igrenc bence , skype baska tanımam[signature][hline]-2 kişi birbirini sever, kavuşursalar mutluluk olur
-1 kişi sever ötekisi kaçarsa aşk olur
-2 kişide sever kavuşamazsa işte ozaman efsane olur :)
---------------------------------------------
Karın gösünü sefiyim, en güsel bişi...
Sosyal ağlarda paylaş

msn yayılmadan evvel(icat olmadan diyelim) icq da en az bi 10 kişi online olurdu...sonra bu msn aldı yürüdü....şimdi ise belki 3 kişi o da belki...100 küsürlük listede 3...bende mecburen msnci oldum..off icq da arama marama ne tatlıydı ya...canı sıkıldıkça insan kız felan aratırdı...off..[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...