Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız Arkadaşımın İntikamı

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Grego said:

çaldırmak, barışmak.. bunlar hep aynı aşiretten heralde. soyadı kanunu sırasında işlevlerini hatırlatsın diye mi dağıttılar nedir.

törenin adı o, hani x-y nişan töreni gibi. Çaldırmak ve barışmak bir nevi söz, kına vs gibi birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

https://cdn.pbrd.co/images/GUpWZ3N.png

Yalnız şimdi tekrar baktım da, argosun foto baya böyle pazar kahvaltısı sonrası ortak facebook hesabından paylaşılmış nişanlı çift fotosu gibiyken alttaki baya marjinal kalmış. Kendini kötü hissetmiş olmalısın asd

Sen ne yazdın cevap olarak? Nasıl tepki verdin?
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdide yazsınlar kral geri döndü.

Hadise bu sene başıma geldi. Kendisi kapalı bir kızdı ama kapalı olması sizi aldatmasın, alkol masasına oturur, o rakının dibine görür, oturduğu gibi de kalkardı. Onunla saatlerce her konudan konuşabilirdiniz ve onunla beraber vakit geçirirken asla sıkılmazdınız. Ancak kapalı olmasını çok sorun ediyordum ve içim içimi yiyordu.

3-4 Ay geçtikten sonra onunda tanıdığı modelist bir kızla tanıştım. Kız Fight Club'da ki Marla'nın bire bir kopyasıydı. Sadece dış görünüş değil, hareketleri de andırıyordu. Bu sıradışı kız aklımı başımdan almıştı ve işin garip tarafı birbirimize çekilmeye başlamıştık. Artık yapacak pek birşey kalmamıştı. Ondan ayrıldım.

Elbette o bunu yediremedi ama bunu hiç dile getirmedi ve arkadaş olarak devam etmek istedi. Bende peki dedim ve arkadaş olduk. Elbette o kızla beraber olduğumu biliyordu ama ben inkar ediyordum. Bir gün bana biri ile tanıştığını söyledi ve onunla sanırım çıkmaya başlayacağız dedi. Kıskançlık damarıma fena halde basılmıştı. Bizde tam o sırada Marla ile sinemadan çıkmıştık. Artık gerçeği söyleme vaktiydi. Ona beraber fotoğrafımızı gönderdim. Onun bana gönderdiği cevabı ise unutamıyorum...

AHAHAHAAHAHAHA bu bir dramdır.
Kız güzel yabıştırmış cevabı.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdide yazsınlar kral geri döndü.

Hadise bu sene başıma geldi. Kendisi kapalı bir kızdı ama kapalı olması sizi aldatmasın, alkol masasına oturur, o rakının dibine görür, oturduğu gibi de kalkardı. Onunla saatlerce her konudan konuşabilirdiniz ve onunla beraber vakit geçirirken asla sıkılmazdınız. Ancak kapalı olmasını çok sorun ediyordum ve içim içimi yiyordu.

3-4 Ay geçtikten sonra onunda tanıdığı modelist bir kızla tanıştım. Kız Fight Club'da ki Marla'nın bire bir kopyasıydı. Sadece dış görünüş değil, hareketleri de andırıyordu. Bu sıradışı kız aklımı başımdan almıştı ve işin garip tarafı birbirimize çekilmeye başlamıştık. Artık yapacak pek birşey kalmamıştı. Ondan ayrıldım.

Elbette o bunu yediremedi ama bunu hiç dile getirmedi ve arkadaş olarak devam etmek istedi. Bende peki dedim ve arkadaş olduk. Elbette o kızla beraber olduğumu biliyordu ama ben inkar ediyordum. Bir gün bana biri ile tanıştığını söyledi ve onunla sanırım çıkmaya başlayacağız dedi. Kıskançlık damarıma fena halde basılmıştı. Bizde tam o sırada Marla ile sinemadan çıkmıştık. Artık gerçeği söyleme vaktiydi. Ona beraber fotoğrafımızı gönderdim. Onun bana gönderdiği cevabı ise unutamıyorum...

isde bu helal olsun B)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...