Jump to content
Tim

Kim neden uctu?

Öne çıkan mesajlar

§ 13 Kas 2017, 07:16
Ünlünün odasına girdiler diye tacizi veya yaşadıklarını hakketmiş olmalarını söylemek o kadınlara hakaret değil mi? Nefret dolu bir söylem şu, göremiyorsanız pes.

Ve evet bombilo, bu adam bir gerizekalı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 07:18
CthuLhu said:

yumy said:

sardalya said:

Evet metroda tacize ugramakla unlu birinin showdan sonra otel odasina gidip “tacize ugramak” ayni sey

Bunlar siirler sakalar bizi guldursun masaj yapsin diye bekliyorlardi, hakettikleri gibi davranmis kocum luis.

Ha haberi okumadim bile mevkiisini kullanarak calisanini toplantiya cagirip boyle bisey yapsa bambaska olurdu, asin gitsin derdim.

Ben bu herifin banlanmamış olmasını anlamıyorum. Şu mesajda hakaret ve kışkırkırtma dışında başka hiçbir şey yok ve baya çirkin bir söylem.

hakaret nerde bu mesajda?

zihniyet kötü
oturup konusmazsın bu adamla kahvede

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 07:20
ahaah herifin hakaret ve kışkırtma dediği mesajda hiçbir şey yok ve kendisi adama gerizekalı demiş. kendisi banlanmamış, üstüne adamın banlanmasını istiyor.

aynı 'gerizekalı' lafını bir ifade olarak söyleyen adamın banlanıp direk hakaret olarak söyleyen kendisinin banlanmadığı konuda oluyor bu bir de sdfsdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 07:20
zihniyet kötü, adam kötü niyetli vs farklı şeyler. HAKARET EDİYOR BU GERİZEKALI demek ayrı bişey.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 07:21
@stringay
Şu adamın attığı posttaki çirkinlikle benim ona gerizekalı demem arasındaki farkı göremiyorsan yorum yapma bence boş boş.

@chut
Tamam abi banla beni lütfen gerizekalı dedim gerizekalıya.

İyi forumlar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 07:22
Normal bir hakaretten çok daha üst düzey nefret ve cinsiyetçi söylem içeriyor. Hele iki tacizi kıyaslama ve "hak ettiklerini vermiş koçum luis" kısımları itlaf gerektiren düzeyde pislik dolu bir karaambar kamyoncu cehaleti. Bunu demek istediğini düşünüyorum yumy'nin de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 07:23
bunu demeyi hakaret etmeden başaramıyorsa demesin kendine saklasın işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 07:28
Paticikin hakaretle imtihanı olmuş topic ya sdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 07:30
Ya bu garip sapiklar community gibi oluyo ya dunyada kolluyorlar birbirlerini guclu de olabiliyor serefsizler. Pati twlerinde de oyle bi durum var louisck konusindan aci bi sekilde aydigim kadariyla. Yazik

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 07:30
yumy said:

@stringay
Şu adamın attığı posttaki çirkinlikle benim ona gerizekalı demem arasındaki farkı göremiyorsan yorum yapma bence boş boş.

bence onun attığı post çirkin evet ama sen de hakaret ediyorsun.

onu geçtim adamın attığı post seni neden bu kadar geriyor? ironi olabilir, şaka yapmaya çalışıyor olabilir, gerçek düşüncesi o bile olabilir. kimseye de bunu empoze etmeye çalışmamış.

nefret söylemi, cinsiyetçi söylem vs vs buzzword'leriyle düşünce polisliği yapmayın şu forumda allah aşkına. adam ne düşünüyorsa söylesin yasalara göre suç teşkil etmediği sürece. bari şurayı rahat bırakın sjw zırvalarını görmeyelim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 07:32
sardalya'nın attigi post kesinlikle çirkin, gösterimden kaldırılmalı bir uyari da gerekebilir ama karşılığı hakaret değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 07:33
Sardalya benim yazdigimi zerre anlamadan, olayi da okumadan agir sacmalamis. Kendisi sacma bir insan degildir eminim. Ama yorumu sacma.

Bunu diyebiliyo muyuz mesela boyle?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 07:34
ağır saçmalamış !== gerizekalı olsa gerek?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 07:37
Baggio said:

Normal bir hakaretten çok daha üst düzey nefret ve cinsiyetçi söylem içeriyor. Hele iki tacizi kıyaslama ve "hak ettiklerini vermiş koçum luis" kısımları itlaf gerektiren düzeyde pislik dolu bir karaambar kamyoncu cehaleti. Bunu demek istediğini düşünüyorum yumy'nin de.

O postun ciddi oldugunu dusunmedim. Sacma bi troll ya da ironi yapilmaya calisilmis ama cok da basarili olamamis dedim gectim zira postu atanin benzer tutumu olmadi daha once.

Cirkin, gereksiz vesaire denilip gecilebilir gayet.

Diger turlu niyetinin kotu oldugu bariz olanlari kufur etmese dahi barindirmiyoruz zaten. Yumy burda biraz fazla alingan ve duygusal davranmis gibi. Kendine de soyledim. Konu akisi bozulmasin diye silmiyorum mesajlari ama su hakaret dongusunden ciksak pek guzel olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 08:07
Tim said:

O postun ciddi oldugunu dusunmedim. Sacma bi troll ya da ironi yapilmaya calisilmis ama cok da basarili olamamis dedim gectim zira postu atanin benzer tutumu olmadi daha once.

Diger turlu niyetinin kotu oldugu bariz olanlari kufur etmese dahi barindirmiyoruz zaten. Yumy burda biraz fazla alingan ve duygusal davranmis gibi. Kendine de soyledim. Konu akisi bozulmasin diye silmiyorum mesajlari ama su hakaret dongusunden ciksak pek guzel olacak.

doğru niyetle yaklaştığın belli olaylara ama aynı topicte iki gün arayla şu ilk postun sahibini banlıyorsan ve ikincisi duruyorsa bariz adamcılık dönüyor demektir. böyle yaklaşımlar sürdüğü müddetçe hakaret döngüsünden kimse çıkmaz. banlamadığın için az önce tekrar 'gerizekalı' demiş üstelik.

said:

sevmeyi geçtim şuna gülmek için ağır gerizekalı olmak lazım. sfd

said:

Topağın tamamını bitirmedim hala ama bu gerizekalı neden hala uçurulmamış? Deli oldum okurken şu postu, bu adam yörüngeye gitmezse tüm saygımı kaybeder yönetim Lütfen gereği yapılsın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 08:11
Stringray said:

...
ama tutup bir konu içinde "bunu böyle sanan geri zekalıdır sdfd" diye hakaretten ziyade espiri yapmak oluyor. 2017 yılında her ofansif kelime küfür / hakaret sayılmıyor artık...

fin konusundan bağımsız olarak, yukarıda ki önerme konudan konuya veye konuda tartışan kişiden kişiye farklılık gösterir.

gayet geyik bir konunda öyle bir cümle kurmak normal şartlarda her hangi bir alınganlık gerektirmeyebilir zira iddia edildiği gibi bir nevi "espri" yapma oluyor...

sen bilgisayarın başında yazarken gülüyorsun, konuyu okuyan adam gülme moduna olduğu için gülüyor vs. aynı arkadaşlarla yüz yüze konuşurken espriye jest ve mimikler ile desteklemek gibi

ama, ciddi ve tarafların sert bir şekilde ayrıldığı tartışmalarda, konuya bu şekilde muadil olarak aynı tepkileri beklemek pek doğru bir yaklaşım olmaz. belki yüz yüze olsan o cümleyi jest ve mimikler ile destekleyerek "şirinlik" yapabilirsin ama ekran başında okuyanlar için gayet ciddi bir cümle olarak düşünülebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 08:12
Yav adamın işi var gücü var, tek derdi forumdaki kelimelerin hangi maksatla söylendiğini anlamaya çalışıp buna göre ceza vermek değil. Abartıyorsunuz bazen, 5 yaşında gibi davranıyorsunuz, "ona bunu yaptı ama bu da bunu dedi bişi yapmadı yea". Sonunda her "gerizekalı" lafına ban gelecek, 10 kişi oturup sohbet ediceksiniz. Otokontrolünüz olsun biraz, ne kadar gereksiz uzamış konu ya...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 08:12
Oha Feamer'a birgün katılacağımı hiç düşünmemiştim (tu)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 08:17
Time mersinde ısmarladığım tantunilerin dürümlerin geri dönüşünü almışım, axedice banlansın mesajları yağmur olmuş akmış ama hala ban yok. Demek ki insanlara deliler gibi hakaret edip hiç bir cezai yaptırımla karşılaşmadan günümü gün etmeye devam edebilirim. IMYEH IMYEH . . .

k1nJo said:
dün axedice geldi madalyasız bi üyeye baya geri zekalı, aptal vs diye girişti ortada hiçbir şey yokken. onun mesajını niye gösterimden kaldırdınız da ceza vermediniz madem.

Ama şuna cevap vermem lazım, belki haklı mücadeleme yeni katılımlar da olur. Adam BFA topiğine o kadar sığ bi mesaj atmıştı ki paçalarım bile ıslanmadı su yumurta topuk hizasında kaldı, haliyle ben de giydirdim. Çünkü fikirlere değil vasatlığa karşıyım, forumda donanım haber seviyesinde "basit" mesajlar atarak seviyenin düşmesinden rahatsızım. PC gaming olur vizyon olur fikir sahibi adam gelsin bana deliler gibi giydirsin hiç umrumda değil, yeter ki attığı mesajın içeriği dolu dolu olsun insanı düşündürsün. HEÜHÜEHÜE GERİZEKALISIN yazmak yerine cevap verebiliyorsam ne ala, veremiyorsam da genelde yazmıyorum.

Forumdaki keyifli postlara bakarsanız genelde argümanları deconstruct edip (ama nitpickingin kulağına su kaçırmadan) key pointlere dokunup karşıt fikirlerini sunanların yazdıkları oluyor, hepimiz böyle yapalım çokzel bi forumumuz olsun dünyaya barış gelsin, ama arada eğlenelim de falan.

Sam hariç ama ya. Sam kafa açıyor, çekilmiyor hiç asdasd. Eyyorlamam şimdilik bu kadar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 08:19
ozur dilerim karisikliga sebep olmak istemezdim, benimki agir bir mesaj fakat ayni konuda profesorle ilgili soyledigim mesaji da bulabilirsiniz. daha dikkatli yazsam iyi olurmus, online bir mesaj yani bu kadar triggerlayacagini tahmin etmedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 08:28
herkes haklı lan bu ne

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 08:36
Stringray said:

Tim said:

doğru niyetle yaklaştığın belli olaylara ama aynı topicte iki gün arayla şu ilk postun sahibini banlıyorsan ve ikincisi duruyorsa bariz adamcılık dönüyor demektir. böyle yaklaşımlar sürdüğü müddetçe hakaret döngüsünden kimse çıkmaz. banlamadığın için az önce tekrar 'gerizekalı' demiş üstelik.

said:

sevmeyi geçtim şuna gülmek için ağır gerizekalı olmak lazım. sfd

said:

Topağın tamamını bitirmedim hala ama bu gerizekalı neden hala uçurulmamış? Deli oldum okurken şu postu, bu adam yörüngeye gitmezse tüm saygımı kaybeder yönetim Lütfen gereği yapılsın.

Azcik karakter sorunu var ama idare edin;

Fin said:

sevmeyi geçtim þuna gülmek için aðýr gerizekalý olmak lazým. sfd

Fin said:

beni de remus þikayet etmiþ gerizekalý dedim diye küfretme lan !?! diye quote yapmýþtý hatta dsfsdfds
artýk aptallarý banlemek lazým bence.
hürriyet.com yorumlarý gibi olabiliriz bir gün yoksa sdf

Fin said:

Remus said:

Uncle Ben ölmeden spiderman karakterinin oturmuþ olmasý olmamýþ. Belki flash backlerle açýklarla 2. film de.

gerizekalilar icin trilogy cekecekler az beklersin.

Fin said:

baya iyi inovatif olmuþ switch olayý güzel
60 fps mustard race cures cancer gerizekalýlarýna göre deðil tabi konsol.

Ayni aramayi yumy icin de yaptim, bunun adamin genel tavri olmadigini ve hakkinda pek sikayet gelmedigini gorunce uyarmakla yetindim.

Bunun aciklamasini yapmak bile gereksiz esasen ama aciklamalari birbiri ile daha iyi anlasan bir community icin gereklilik olarak goruyorum, haliyle firsatim oldukca yaparim np.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 08:37
admin'in yolu ayni sehire dusunce axedice'i banlatmak zorlasti. devamli sikayet ediyorum. siz de sikayet edin. basaracagiz!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2017, 08:40
ad3m said:

Oha Feamer'a birgün katılacağımı hiç düşünmemiştim (tu)

"biz ortadayız, ileri giden döner bize kavuşur, geride kalan koşar bize yetişir"
Hz. Ali

B)-

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...