Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

Tim

Kim neden uctu?

Öne çıkan mesajlar

Ahali selam,

Hem istenen biseydi hem de kullanicilar kimin neden atildigini gorurse benzer davranislardan kacinirlar diye dusunerek konuyu aciyorum.

Konuda yaptirimin hakli haksiz oldugu olayina girmemenizi rica ediyorum cunku kisinin ayni davranisi surekli tekrar edip etmedigi, uyarilip uyarilmadigi gibi bilgiler buraya dokulmeyecek. Bunu tartismanin tek getirisi konuyu takibi zorlastirmak olacak.

Fin said:

sevmeyi geçtim şuna gülmek için ağır gerizekalı olmak lazım. sfd

goldbären said:

luyizi savunan da en az onun kadar osbircidir.

Iliktir, enayidir, aptaldir gibi genellemeler ban sebebi. Uyarilari defalarca cesitli konular icerisinde yapildi fakat cok etkili olmadi sanirim. Haliyle bu iki arkadasimiz birer aylik tatil kazandilar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
konuyu kilitlemen gerek tartışılmaması için çünkü ben dayanamam şimdi tartışırım. bu laflara alınıp içerleyen var mı da tatil kazanıyolar?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
fin'in olayı çok gereksiz olmuş? birisine direk ağır gerizekalısın demekle oradaki gibi expression olarak kullanımı arasında bayağı bir fark var bence.

gold'un durumunda da direk luiz şikayet etmediyse mantıksız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Stringray said:

fin'in olayı çok gereksiz olmuş? birisine direk ağır gerizekalısın demekle oradaki gibi expression olarak kullanımı arasında bayağı bir fark var bence.

forumdaki bütün luis ckye gülenlere gerizekalı demiş oluyor adam.

şunu ben söylemeden anlamak çok mu zor?

tam bir database israfıydı arkadaş. umarım forumdan soğur ve geri gelmez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Asdsad bunu ben söylemeden anlamak çok mu zor cümlesi de çok masum bir cümle değil mesela.

Sizin anlaşmaya çalışma biçiminiz bu ve işin komik yanı hepiniz hep çok haklısınız o yüzden de anlaşamıyorsunuz.

Bende yaptım mutlu musun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Stringray said:

dafuq?!?
forumdaki bütün fenerliler bilmemnedir yazmaktan bi farkı yok. mantıklı olmuş.

baaağğren asıl saçma olmuş bence. louis osbirci diye öle geyik ile karışık "şu adamı savunmayın" anlamında mesaj atmış işte eleman. nedir ki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ben bu banları baya samimiyetsiz buluyorum ya.

dün axedice geldi madalyasız bi üyeye baya geri zekalı, aptal vs diye girişti ortada hiçbir şey yokken. onun mesajını niye gösterimden kaldırdınız da ceza vermediniz madem.

meh. zaten 2 gün sonra alt hesapla geliyorlar ne fark ediyor ki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Black-ice said:

ben açıkça söylediğim halde sen anlamamışsın, o ne olacak? kişi sayısından değil olayın context'i içinde değerlendirilmesinden bahsediyorum ben.

sabonis said:

dafuq?!?
forumdaki bütün fenerliler bilmemnedir yazmaktan bi farkı yok. mantıklı olmuş.

benzer şekilde ortada bir şey yokken tutup onu yazmakla spesifik bir olaydaki tartışma konusunda yazmak arasında fark var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
kfmsk daha ilk sayfadan haklı haksız başlamış, bu başlıktan da ban çıkar bence. faideli başlık ama

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
tartışmaya kapalı, kitli olsaydı keşke başlık. şu haliyle maalesef ibret yerine "hadi toplum baskısı ile banları geri açtıralım" galeyanına doğru ilerliyor gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Gold ban oncesi bi 20 uyari falan aldi sanirim `x yapan y'dir` turevi mesajlari yuzunden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Stringray said:

Black-ice said:

ben açıkça söylediğim halde sen anlamamışsın, o ne olacak? kişi sayısından değil olayın context'i içinde değerlendirilmesinden bahsediyorum ben.

abi bak normalde kafasında nebulalar patlayan adam gifi atıp burada çekilirdim ama gerçekten merak ettim.

"kontekst içinde değerlendirelim" gibi yüzeysel bir açıklama ile geçiştirmek yerine de şunu detaylıca açıklarsan gerçekten sevinirim.
gerçekten objektif bir bakış açısıyla okuyacağım ve haklı oldugunu düşünürsem açık açık söyleyeceğim. gerçekten ciddi merak ettiğimden soruyorum bunu neymiş burada kontekts kesinlikle kafamda bir şey oluşmuyor çünkü "tüm ck'ye gülenler gerizekalıdır" anlamı dışında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
İşte bu ban olaylarında şu şöyle yaptı bir şey olmadı bu böyle yaptı oldu olayına hiç girmeyin, onun sonu yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
fin'i haklı bulan gerizekalıdır dersen context içinde oluyor sanırım. böylelikle direk hakaret etmemiş oluyorsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.

• Yeni Oluştur...