Jump to content
sipeyskeyk

Televizyon tavsiyesi

Öne çıkan mesajlar

§ 17 Nis 2020, 15:31

soundbarcılar ne abi 😄

ikisine de sahip olamıyor muyuz, mesela tv izlenen yerde soundbar baska yerde avr li 5.1 kullanamıyor muyuz :d

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Nis 2020, 17:22
6 saat önce, Masticore dedi ki:

Kedi  çarpıp yıkacak diye ödüm kopuyor.

bunu sen görüp düşünebiliyorsan hiç beklemediğin bir gün mutlaka gerçekleşiyor ya, gerekirse çift taraflı kalın duvar bandı ile sabitle zeminine. ben masamda öyle yapmıştım, sonra masayı değiştirince bantları tıraşlayıp tekrar yaptım aynısını.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Nis 2020, 17:23

yapmadan önce "bişe olmaz yea" dediğim kolonu katır kutur devirdi yere attı, köşesi kırıldı arada hala soketi temassızlık yapıyor falan. anca akıllandım sdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Nis 2020, 18:55

2 tane rear alınca yeni soundbarlar uyumlu zaten 5.1 e çevirebiliyorsun wireless şekilde. şu an ihtiyaç salonda kalabalık yapmamak. dünyanın en iyi ses deneyimi demedik. şık ve kaliteli casual ürünler işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 May 2020, 15:50

Philips pus7304 ler nasıl? Bunun yerine aklımda samsung ru7400 var ama bilemedim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Haz 2020, 13:26

55q60rat 

https://www.hepsiburada.com/samsung-55q60rat-55-138-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-qled-tv-p-HBV00000JRW1V

55ru7400

https://www.hepsiburada.com/samsung-55ru7400-55-138-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000K2IC9

arasındayım. rtings.com'da epey detaylı incelemişler q60rat daha iyi duruyor ancak aradaki 900 liralık farka değer mi?

Ek olarak; 25-30m2 salon var. tv'ye mesafe 2m. 55inç göz yorabilir mi? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Haz 2020, 14:03

değer q60 al , yormaz  büyük al geç  . Yanlız garantiye dikkat et samsung tr garantili olsun

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Tem 2020, 00:58

RU7400'ü ben de bayağıdır kesiyorum da (50" bakıyordum) ilk bakmaya başladığım dönemden beri 1000TL arttı fiyatı. Aynı özelliklerde daha hesaplı bir modelde yok gibi ... 

aslında dlna için özellikle bu modeli istiyorum da bilemiyorum halen farklı bir markaya mı kaysam düşünüyorum. 

de fiyat performans için halen RU7400'den daha iyisi yok gibi 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Tem 2020, 01:03

cok pimpirikli degilsen teshir urunu falan kovala, 65" bir tane aldik arkadasa.

istanbul'daysan omer hayyam ile dogubank arasi 2 tane han var, oralarda hem de kurulu gorursun.

//

lg oled'ler nolmus be 9k'dan asagi yok.

Goering tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Tem 2020, 06:14

Teşhir TV alınır mı ya? Kim bilir kaç saat çalıştı, ne hale geldi o ekran.

samsung q60 al. hem q60'dan memnun kalırsın, hem de bir sorun olursa vb samsung'dan

benim tv'de problem vardı (baya ender bir durum olduğunu söylediler, internette de hiç örnek bulamadım), hiç madur etmeden (tv'siz bırakmadan) 3 gün içinde yenisiyle değiştirdiler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Tem 2020, 08:16

bütçesi olan için q serisinde en az q70 öneririm. bütçe yoksa da qled kasmaya gerek yok. çünkü local dimming vs gibi görüntü kalitesini oled e yaklaştıran özellikler 60 ta yok. adı qled oluyor sadece. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...