Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşandık

Cute

Öne çıkan mesajlar

bak simdi o karin, iki tozar gezer, iki surter sonra geri doner. sen geri don yanlis yapiyorsun dedin ya, tek yapman gereken uzak durmak.

essek gibi geri donecek unutma dedigimi, bir gece yada sacma sapan bir zamanda, sacma sapan gerizekali bir mesaj alicaksin.

sonra ben seni ozledimler, hata yaptimlar yok oyleymis boyleymis.

bu kari milleti etraftan iki ilgi gordumu kendini buyuk bir halt saniyor, hemen boyle filmlerde ki depresonlara girip, hayata bir kere mi geliyorum kafasi yasayip kaciyor.

sonra disari ciktiginda, benim gibi adamlar geliyor; afedersin iki sey edip birakiyor, o kocasi tarafindan dunyanin en degerli gozuken karisi, adam mesajlarina cevap vermeyip onu sallamadimi anliyor dunyayi. (dert etme aynisini bizede yapildi, herkes bu isi boyle ogreniyor)

kodugumun gerizekali kadin cinsi, sen ona deger verirken anlamaz, kopek gibi davraninca degerlenirsin.

o yuzden hic uzulme, essek gibi gelecek geri sen kabul etmeyeceksin. 10 kere yasindi diyim bende ve hayatimda ki insanlarda
Sosyal ağlarda paylaş

ya parayla alakasi yok herseyin, para dedigin nane bir noktada hayatinda ana problem degilse baska seylerle ugrasiyorsun.

ben daha hic evlenmedim, 35 ime geldim teklif bile edemedim, ama piskopatlarin kraliceleriyle ciktigim icin arkadaslari cok iyi anliyorum.

kisacasi bu isin parayla pulla, tiple vucutla hic birseyle cozumu yok. dunya o kadar boktan hale geldi ki, sadece kadinlara da kizamiyorum.

umarim hepimiz bir sekilde mutlu oluruz
Sosyal ağlarda paylaş

valla evlilik değişik bir olgu
denge çok önemli
10 senedir beraberiz yaklaşık 4 seneyi geçti evlilik
kavgasıda dövüşüde gerekli
arada osuruktan sebeple kavga edicen ki sonra barışasın
herkes herşeyi içinde atınca sonr apatlıyo işte

bide seksdays güzel demiş sürekli maintenance isteyen ilişki iki tarafıda yorar
evlenmek demek beraberce hiç bişi yapmadan eğlenmek demek özetle
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...