Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşandık

Cute

Öne çıkan mesajlar

masa said:

senko said:

bi kez yazdığım kız, sen de iyi cocuksun da, ben başkası ile ilişki yaşiyorum, en iyisi arkadaş kalalım dediydi
ben de iyi arkadaş kalalım dedim
sonra hiç konuşmadık
sdf

şuna hüzünlendim.

hüzünlenme abi
hayatım böyle şeylerle dolu
tip baya kayık olunca kaçınılmaz oluyor bu tür durumlar...
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

hüzünlenme abi

Abi sende tam böyle şey tipi var; Yıllarımı kötü çocuklarla gecirdim ve market value düşünce kovalanan başarılı nerd cocuk. 40'ında birden ne hikmetse patlayan adam.

https://my.mixtape.moe/xloutb.png
Sosyal ağlarda paylaş

gariptir tip mip yok bende ..bildigin hayvanim..cok super yontulmus da sayilmam..zengin de degilim..su laflari 2 kez sarfetmek zorunda kaldim..ilkokulda filan da degil ustelik postgrad..yabancilarin friendzone ehe ehe moduna sokamadim ikisini de..birini de platonik sempatik buluyordum ustelik..hic ole kasmayin kendinizi ..olabiliyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

senko said:

hüzünlenme abi

olum sen beni uğuru dinlesen seni seks meşin yaparızda işte
gel diyorum izmire seks garanti 3 gece yaşatayım gelmiyon

Adam fazla sempatik abi. Onun degerini bilecek kız baya senk gibi rare.

rare x rare vurup epic relationship transmutelaman lazım, çok zor o iş. Tanrılar müdahale edince tanısıyosun öyle insanlarla, kovalanacak mevzu değil. "Abi seni piyangoya götüreyim" demek gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Llama said:

senko said:

hüzünlenme abi

olum sen beni uğuru dinlesen seni seks meşin yaparızda işte
gel diyorum izmire seks garanti 3 gece yaşatayım gelmiyon

Adam fazla sempatik abi. Onun degerini bilecek kız baya senk gibi rare.

rare x rare vurup epic relationship transmutelaman lazım, çok zor o iş. Tanrılar müdahale edince tanısıyosun öyle insanlarla, kovalanacak mevzu değil. "Abi seni piyangoya götüreyim" demek gibi.

selçuğa yazdıklarımı ciltletsek 4 senelik lisans bölümü okutulur sen bi bilsen.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

bana tavsiyelerin var mı xunn?

her ay 29.95$ devam mı edeyim yoksa?

Kiloluysan kiloyu kıs. Kendin ol, sonra bir de objektif ol itici bir herifsen itici olma. Ha bir de yetinme abi sonra zamanın ne kadar degerli THOTlarla harcamak için farkediyorsun.

Paypal'ı pmliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Tek taraflı bakıyorsundur. Hiçbir anne çocuğunun kötülüğünü istemez. Kendini ifade etme şekli yanlış olabilir tabii ki ama o şüphelendiği şeylerin en az yarısında da haklı çıkar. Sıkıntıyı onların çıkarıyor olmalarının sebebi de daha fazla sevmeleri ve gerekeni zaten yaptıkları için babalara cool act fırsatı vermeleri.

Ailenizin önüne kimseyi koymamaya çalışın, böyle ekstra dandik kötü niyetli sevgisiz falan bir ailede değilseniz en azından.

(Uyuyamıyorum da.)

Bu da on numara tespit
Sosyal ağlarda paylaş

darkwingduck said:

Baggio said:

Tek taraflı bakıyorsundur. Hiçbir anne çocuğunun kötülüğünü istemez. Kendini ifade etme şekli yanlış olabilir tabii ki ama o şüphelendiği şeylerin en az yarısında da haklı çıkar. Sıkıntıyı onların çıkarıyor olmalarının sebebi de daha fazla sevmeleri ve gerekeni zaten yaptıkları için babalara cool act fırsatı vermeleri.

Ailenizin önüne kimseyi koymamaya çalışın, böyle ekstra dandik kötü niyetli sevgisiz falan bir ailede değilseniz en azından.

(Uyuyamıyorum da.)

Bu da on numara tespit

anlamadim ben, sizin babaniz, dedenizle ninenizi, siz, kardesleriniz ve annenizden once mi koyuyo? nerde bunun cizgisi? babanneniz ve anneniz arasinda kriz cikarsa, babanne her zaman babanizin cikarlarini koruyo o zaman asdf

the babanne power.

edit, anne baba nine karisti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...