Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşandık

Cute

Öne çıkan mesajlar

Abi zor gerçekten evlilik
Bizim 3 seneye girdik 1 tane oluşumuz var. Şimdi düşünüyorum çok kavga ettik eşim zor birisi çok defa boşanmanın eşiğind geldik kavga gürültü ben evi terk ettim o terk etti sonra barıştık hayatımıza devam ettik. Ara sıra zıtlaşsakda iyiyiz ama şunu söylicem her ne kadar yanlış gibi görünsede çocuk olduğu için vazgeçmek kolay olmuyor. Çocuk olmasaydı işler farklı olurdu bu çok kesin. Yine de 10 sene sonrasını bilemem tabi. Ama evlilik çok zor niyeti olanlara tekrar hatırlatayım
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada herhangi bir acabanız varsa karşı tarafla ilgili sakın evlenmeyin.
hele ailelerle ilgili problemler varsa ayrıca hiç yakınından geçmeyin.
sevgili olarak kalın gerekirse daha uzun bi süre.

sevmediği kişiden çocuk yapan var, o konuya hiç girmiyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Cute said:

Kadınlara genelleme ile sıkıştırmıyorum aman yanlış anlama olmasın.Çevremden ve bana uzun zaman içinde söylenen ve gerçekleşen tavsiyeler verdim.Annem derdi hep kadın unutmaz diye, unutmuyor hocam, diğerleri güzel şeyler zaten ilgilenin, alma pahalı, götürme uzağa vs gibi şeyleri yapın ki hatırlasın.

benim anladığım kadarıyla kadınlar unutmaz, ama sevmediği şeyleri unutmaz. ne kadar mutlu edip karnını tok tutsan da, o bir tane hatanı ömrü boyunca kafana kakar :D
Sosyal ağlarda paylaş

70 yaşında boşananlar var.
ne zaman tak edeceği belli olamaz.
aslında insan medeniyete bana göre "poliamori (birden fazla kişiye aşık olma / sevebilme)" üzerine şekillenmiş olsaydı daha az üzüntü olurdu bu hayatta, birinden tekme yediğinde 4-5 tane daha kişiyle zaten aynı anda görüşüyor olurdun. ancak "aile" adlı bela bir kurum böyle bir şeye müsaade etmiyor. devletlerin fuel tankına yakıt yüklememiz lazım, evlenip çocuk büyüterek.
Sosyal ağlarda paylaş

Auril said:

Valla gercekten her cm sini bildiginiz ve bir zamanlar iyi kotu s3vdiginiz biriyle arkadas kalabiliyorsaniz bravo

Ben d3 op gibi kalamiyorum. Teklif ettiklerim de beni ess3k gibi bildikl3rinden yanasmamis iste.
Gulun siz

abi neye güldüğümüzü anlasan çözülecek olay da dsgdsgf
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

Auril said:

Valla gercekten her cm sini bildiginiz ve bir zamanlar iyi kotu s3vdiginiz biriyle arkadas kalabiliyorsaniz bravo

Ben d3 op gibi kalamiyorum. Teklif ettiklerim de beni ess3k gibi bildikl3rinden yanasmamis iste.
Gulun siz

abi neye güldüğümüzü anlasan çözülecek olay da dsgdsgf

Ahahahah hala yetememis adam ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...