Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşandık

Cute

Öne çıkan mesajlar

Zamanında evlendik diye açmamıştım kısmet boşanmaya denk geldi.10 yıl 2 aylık bir ilişki bitti.Esas olan hayat deyip önümüze bakacağız.

Evli olanlara, düşünenlere tavsiyelerim olacak.

*Kadın asla unutmaz.
*Aman gerek yok, yapma, alma derse bile alın yapın götürün.
*Çiçeği her zaman sulayın asla herşey süper, uzun zamandır beraberiz diye atlamayın.

Gerisi dürüstlük ve şans.

Fazla detay yapmayım, garip bir duygu :S :)
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan =)

Boşanmaya o gitti, eskisi gibi hissetmiyorum dedi 2 ay uğraştım, çözemedim.Konuşuncada eski şeyler bahanelere, bahanelerde çirkinleşiyor..baktım olmuyor kal vas flam.

Babamda aynısı dedi şimdi başlıyor hayatın, uzaydamıydık =p

İyi dilekleriniz için tşkr.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun, kritik yapmak için geç tabii vehatta buradan çıkan sonuç bir yere varmayacak ama biz erkekler için "ya nooldu birden" derken hatunlar için 2 3 ay önce bitmiş, o "birden" kısmında da kararını vermiş oluyorlar. Ben evlenmedim ama böyle bir ilişkim bitti, "lan her şey yolunda gidiyodu" derken ayrıldık. O süreçleri iyi takip etmek lazım, özellikle uzun ilişkilerde..
Sosyal ağlarda paylaş

Cute said:

Fistan =)

Boşanmaya o gitti, eskisi gibi hissetmiyorum dedi 2 ay uğraştım, çözemedim.Konuşuncada eski şeyler bahanelere, bahanelerde çirkinleşiyor..baktım olmuyor kal vas flam.

Babamda aynısı dedi şimdi başlıyor hayatın, uzaydamıydık =p

İyi dilekleriniz için tşkr.

Olm ne kasiyon. Gidiyosa gitsin, selametle. Bekara kari bosamak kolay derler de artik evliyim rahat rahat konusabilirim ahaha. Esim gelip bana eskisi gibi hissetmiyorum ayrilsak mi dese basar giderim ne olacak. Ugrastigina degmez sal gitsin, baskasini bulursun.
Sosyal ağlarda paylaş

10 yıl evlilik dğeil de ilişki süresi diye anladım ben.

o kadar uzun süre evli kalsaydı çocuk olurdu diye düşünüyorum (NŞA ya göre). çocuk olsaydı da bu kadar rahat boşandık diyemezdi.

demek ki evlilik süresi 2-3 yıl bandında.

çok güzel mantık yürüttüm OP den haklısın yorumunu bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...