Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Lordling of the Rings (2022) - Amazon

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

Tek bölüm izlemedim mutluyum. Zenci elf zaten neyle karşılaşacağımızın habercisiydi. Kara para aklamak için dümen mi acaba bütün seri 750 milyon dolar gibi rakamlar duydum.

Law tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bu bölüm cidden şimdiye kadar ki en iyi bölüm olmuş. 

Spoiler

o kül fırtınasından hiç birinin sağ çıkamaması lazım ama çıkacaklar tabi ki. 

bu arada halbrand'ın sauron olabileceğine dair inancım daha da arttı. adar yalan söylemiyordu bence onu öldürdüğünü söylerken. halbrand'ın ona karşı kini de bundan dolayı olabilir. 

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, µh dedi ki:
  İçeriği gizle

Yağa su döküldüğünde patlaması gibi çok sıcak bir şeye doğrudan su dökünce ani buharlaştığı için patlayabilir belki de dizideki kullanımı enteresan tabii

yok ya öyle bişey

Spoiler

aralarında direkt temas kalmayayıncaya kadar buharlaşma olur, temas eden noktalar katılaşır ve su ile lav ayrılır.

orada olması gereken tüm mağaranın toz ve su buharıyla dolmasıydı. ama okunmuş suysa bilemem.

Sosyal ağlarda paylaş

On 30.09.2022 at 15:24, Dark_Soul dedi ki:

İçeriği gizle

Her bölüm gözümüze sokup ilahlaştırdıkları kılıç baraj kapağı anahtarı çıktı sizin şunu kurgulayan beyninize ...

anlat anlat bitmez bu dizi

Spoiler

kılıcı galadriel'e verdiler, o kadar sauron sauron diye koşturup simgesini gördü mü kendinden geçen kadın açıp da bakmadı ya la neymiş bu orkların çok peşinde oldukları şey diyip ahah.

o da gitti elfe verdi. NEDEN NEDEN sdf.

sonra çocuk diyo ki ben bu kılıca yandım onsuz yapamıyom, al o zaman diye çocuğa veriyo kılıcı safdsgd. bunun ne bok olduğunu bilmiyoruz ama önemli bişey, o yüzden bu dark magic'li kılıcı sen taşı.

hayır içinde olsa o da sözde numenor'a verecek, içine bakmadan elden ele bilbo baggins'e kadar giderdi artık.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...