Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Lordling of the Rings (2022) - Amazon

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

abi 4. bölümün başında daha gün ortasında güneşin önünden bulut geçti diye orclar sokaklarda dolasıyor

bölüm sonunda gunes var diye cıkamıyorlar.  ki bi önce ki sahnede gece vaktiydi. hiç bir şekilde timing yok dizide herşey random gelişiyor

kim yazıyor bu senaryoyu çok kötü ya hahahah. imdb gidip 1 puan basasım geldi.

Flassh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

son 2 bolum kotu ya. o farsi kadin ortama da hic uymuyor, millet ortacag kiyafetleri sac sakal karisik, kadin full makyaj dekolte ile geziyor. galadriel'in sahneleri de cok kotuydu. bi de 3 bolumdur surunen elfleri, elrond ile sonunda uzaktan gorme ve duyma gostermis oldular. 

Sosyal ağlarda paylaş

yok zaman atlamaları oluyor, öküz gibi çekildiği için.

Spoiler

çocuk baya gece vaktine kadar takılıyor, o ara elf geliyor. çat sahne atlıyor bunları peşlerinde ordu ile ormanda görüyoruz. o ara diğer çocuk dönüp haber vermiş de  anası gelmiş oluıyor geçen zamanda. sonra tam gün doğarken ormandan çıkıyorlar.

da işte sallamasyon yapmışlar çat çat geçiyor doğru düzgün anlaşılmıyor, hızlıca geçiştirmişler.

görsellik muazzam, hikaye eh, senaryo yapmacık.

Sosyal ağlarda paylaş

bitsin toptan izleriz artık izlenirse. böyle her hafta beklemeye değmiyor zaten.

gerçekten öküz gibi cekilmiş

Spoiler

zenci elfi orclar serbest bırakıyo, ne hikmetse hemen köye dönup cocuğu kurtarıyor. artık nasıl bulduysa tam zamanında cocuk gg olurken geliyor falan
alooo orclar dönmüş git bir haber ver ya.

çok random dizi ya.

Flassh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Elinde tavuk durum tutan da bezos olabilir. Hadi portakallı ördek dürüm olsun.

Yani şans vereyim, sonunu görmeden patlatmayayim diziyi diyordum da, 4. bölüm tüyü dikti.

Ne timeline ne bir şey var. Casting berbat ok, ama biraz oyunculuk be. Galadrieli oynayan kızın numenor demeden önce trailermis gibi nefes alması falan of bilemiyorum Altan. 

Spoiler

Adar Adar diye gezen elemanın orc dramasi yaratması, bir de orc seksi görelim oldu olacak tey allam. 
elfin her türlü hareketi ciuvciuvlu yapması, normal hareketle adam kesmiyor musun arkadaşım sen. Legonun da artistikleri vardı da, arada 2-3 tane yapardı heyt derdik yani. 
Elrond ve durinin sonu bitmek bilmeyen bromancei. 3 bölümdür bromance izliyoruz.

Kızın at binme sahnesine hiç deginmiyorum bile. Sanirsin hayatında ilk defa at biniyor. 

Konuya nasıl dahil olacağını tek merak ettiğim kisim isildur açıkçası. O da 4ün sonuna doğru az belli oldu gibi gerçi. 

Yani silmarillion falan okumadım. Üçlemeyi orta okulda okudum bıraktım. Filmleri her sene bir turlarım o kadar. Lore bilgim o kadar. Ama ben bile hakikaten sinirlendim en son ya. Kendisi mi yazdı senaryoyu nedir.

Sosyal ağlarda paylaş

çekimlerin ortasına yetkili bi abinin kafasına bi şey düşmediyse 1. sezon böyle gidecek belli ki. ama 2. sezon belki dikkate alırlar eleştirileri de, ona göre davranırlar.

hayır insan cidden üzülüyor, bu kadar para harcanıyor, bu kadar emek var, hayvan gibi lore var önünde. diversity muhabbeti en geriye düştü yani, herkesin tek derdi öey zencü elf öey öey iken şu an olay bambaşka boyut aldı ahah

hayır bi de aksi gibi en oturaklı oynayanlar siyah arkadaşlar. şey mi yaptılar lan acaba, sjw at its best kafası sadece siyahlar müthiş oynayacak diğer herkes bok gibi oynayacak böylece white supremacy'i kıracağız!

dizinin en izlemesi keyifli karakteri cüce prenses resmen. 

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

halbrand teorisi hakkında bir video. bu arada wikide gezinirken sauron'un lord of gifts olarak adlandırıldığını gördüm. bu da söylenmiştir ama halbrand kendisini böyle tanıttı numenor'da. 

bir de zaman çok hızlı ilerliyor dizide neyin ne zaman olduğu tam belli değil ama elf lordu corrupt olmuş kule inşaatına başlamış, sauron da galadriel'in peşine düşmüş olabilir onu da etkileyebilir miyim diye. 

halbrand hakkında. 

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bu son bölümden sonra iyice soğudum ya diziden. senaryo gerçekten çok çok kötü. sonunda bir şekilde bağlarlar eyvallah da yok yani ayyuka çıktı iyice bu bölümde.

Spoiler

koskoca numenor'un ordusu yok. garnizonu yok. kışlası yok. askerleri sokak ortasında eğitiyorlar falan. kraliçe naibi adını 3 bölüm önce öğrendiği adamı ordu komutanı atıyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...