Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Lordling of the Rings (2022) - Amazon

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

bu bölümü nedense beğendim ben. at sahnesi de çerezlik olmuş işte. 

Spoiler

gökten düşen eleman sauron'un ete kemiğe bürünmüş hali gibi bir şey sanırım. morgoth sonrası plandan bahsederken onun sahnesinin girmesinden bir kıllandım. bilinci muhtemelen yerinde değil. o orcların aradığı theo'nun elindeki kılıcı eline alınca benliğine kavuşacak gibi bir senaryo yazabilirler. 

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

bu posterler 23 tanesi ciktiginda 6-7 tanesi Sauron ismi altinda toplanmisti official bir media kit icinde, simdi baktim bulamadim historyde gerci, Sauron her irka farkli karakter olarak gozukecek diye tahmin ediyorum o acidan bazisi bariz bazisi degil, meteor dayi gandalfin gencligi de olabilir, olmayabilir de o yuzden.

Sosyal ağlarda paylaş

30 dakika önce, ahmedinejad dedi ki:
  İçeriği gizle

adar sauron mu? bana dark elf üst düzey bir eleman gibi geldi. götü yeşil ok görünce bizim eleman bir şaşırdı falan.

Spoiler

bi sahnede Adar'dan bahsediyorlardı, sonrasında da toplumlarda "sauron farklı isimlerle anılır" tarzı bi şey söylendi. onun üzerine Adar = Sauron dedim ben de.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi genel olarak Yüzüklerin Efendisini fazla abarttığınız ve olmaması gereken bir yere koyduğunuz için beğenemiyorsunuz bence. Eleştirilecek yan arayan her şeyde en az 5-10 tane bulur. İzleyin keyfini çıkarın, takmayın cidden bu kadar. GoT ile falan zaten törpülendik zamanında, artık sadece izler geçerim bu tarz işleri.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Saeros dedi ki:

göktaşı eleman sauron değil, o nasıl bi tahmin

gandalf ya da benzeri bişey çıkacak işte

hatta gandalf'ın hobbitlere ne kadar düşkün olduğunu biliyoruz, sebebini buna bağlayabilirler sonunda

Spoiler

bir yerde şunu yazmışlar 

The Stranger possibly being a Maia wouldn’t point to him necessarily being Gandalf, it's also believed he could be Sauron, especially as Galadriel couldn’t find him for many years. Still, the unusual arrival of the Meteor Man strongly points to his Maia nature, reinforcing the possibility he indeed could be Gandalf. If that were the case, Gandalf’s partiality to Hobbits would be easily explained, as the Stranger was championed so much by Nori in Rings of Power that she even risked her and her family’s stance in their community for him.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

yani mantıklı. zira bu kadar şişirilerek ve saklanarak anlatılan, dizinin ana karakterlerinden biri olma yolunda ilerleyen ve gizemli tutulmak istenen bi şahsın tanıdık birisi olması gerekir. ANANZKİE OOYMUUUŞ efekti yakalatacak biri olmalı. Tom Bombadil ihtimalini düşünmüştüm ama sınırlı bi kitleyi etkiler bu. Gandalf - Saruman olması daha fazla etki yaratır. Başka bi maia olmasının da pek etkisi olmaz.

surat yapısına baktığımız zaman alışık olduğumuz gandalf figürünü de destekliyor ayrıca. uzun kanca burun, hafif çatık kaşlar vs. görcez bakalım. isterse tostçu erol çıksın ama nolur bi daha galadriel close-up scene olmasın ya.

Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, Saeros dedi ki:

göktaşı eleman sauron değil, o nasıl bi tahmin

gandalf ya da benzeri bişey çıkacak işte

hatta gandalf'ın hobbitlere ne kadar düşkün olduğunu biliyoruz, sebebini buna bağlayabilirler sonunda

Spoiler

Yalnız Gandalf Ya da Saruman olursa bu sefer Silmarillion daki çağlara göre zamanı kaydırmış oluyorlar. Zira Maia lar Orta Dünya'ya 2. çağın sonunda, neredeyse 3. çağın başında geliyorlar. Biz 2. çağın başındayız. War of Wrath yeni bitmiş falan. Maia çıkarsa Lore da biraz salaklatmış olurlar hikayeyi. 

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, GokTuRK dedi ki:
  İçeriği gizle

Yalnız Gandalf Ya da Saruman olursa bu sefer Silmarillion daki çağlara göre zamanı kaydırmış oluyorlar. Zira Maia lar Orta Dünya'ya 2. çağın sonunda, neredeyse 3. çağın başında geliyorlar. Biz 2. çağın başındayız. War of Wrath yeni bitmiş falan. Maia çıkarsa Lore da biraz salaklatmış olurlar hikayeyi. 

Çok daha hızlı ilerleyen bir İkinci Çağ göreceğimizi söylediler. İsildur ‘un doğumu normalde yüzüklerin yapılmasından 1700 küsur yıl sonra. Yani dizi İkinci Çağ'ın sonlarında geçiyor.

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Göktaşı amcanın Mithrandir olduğunu düşünmek makul. Zira tam da Galadriel "yok abi ben gitmiyorum Sauron'u bulup yenene kadar" diyip gemiden atladığında iniyor dünyaya. Gandalf Sauron'u yenmekte yardımla görevlendirilmiş bir Maia. Biraz kronoloji kayması olsa da Amazon'un lore'u çok fazla sallamamasından dolayı bana mantıklı geliyor. Kendi popülist SJW dünyalarında "Elendil: Star-lover" hamlesi ile meteor amcanın kafayı yıldızlarla bozması arasında bir çakma foreshadowing olması da gayet olası.

Baggio tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...