Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Lordling of the Rings (2022) - Amazon

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

Ikinci bolum update: Galadriel biraz daha goze batti bu bolum de bilmiyorum problem tam nerede/nasil farkli olabilirdi.

Bu arada Elrond a laf edilmis de ben aktoru baya begendim, o agirligi kaldiriyor gibi, ozellikle Durinle olan sahneler en iyileriydi bence. Adamin tipinden bagimsiz bence en iyi castinglerden olmus. 

Beni rahatsiz eden elf sentry/kadin/orc tuneli muhabbeti oldu, orclar orc gibi deil dedigim gibi 95 yili zeyna herkul havasi veriyor bana oralari, cok yapma duruyor. Khazad dum cok cok iyiydi mesela (2 guard disinda onlar cocuklara armor verilmis gibi duran tiplerdi) ama obur sahne wow blackrock depths grim guzzler bar havasi verdi..

Sosyal ağlarda paylaş

galad'i oynayan kadin (yuz tipi olarak inanilmaz itici bir kere) cok kotu bir oyuncu. bayagi rol yapamiyor.

gerci senaryo da kotu yazilmis, amatorce.

diger yandan ben diziyi daha cok fan fiction gibi izliyorum. kitaplardan falan bagimsiz izlerseniz geri zekalica kisimlari daha az goze batiyor.

dizi iyi degil kesinlikle. diyaloglar asiri yapay ve kotu. ancak izleniliyor. yoklukta gideri var.

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.09.2022 at 23:15, Norak dedi ki:

? Galadriel ?

İçeriği gizle

iaruqbkr01m91.png

Spoiler

Trollün ekibi dağıtması sahnesinde ben de "s*kim a*k bu ne s**im ekipmiş bir troll geldi yarısını öldürdü" dedim.

Sonra bütün olayın aslında bunların uzun süredir bir düşmanla karşılaşmadıkları iması olduğunu anladım.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi aksine Galadriel’i o kadar insan gosteriyorlar ki. Dizinin cekildigi sirada bilmemkacbin yasinda olan, Valinor’u, agaclari falan gormus elf Numenor’a girerken mest oluyor (hadi ok guzel buldu diyelim). Harbrand hayirdir kiskandin mi diyince de uzuluyorum diyor… Abla dibin dusuyordu yuzundeki ifadeye gore?

At binme sahnesinde de kadin o kadar siritiyor ki, diziyle alakasiz guzellikte ve bence gereksiz bir cekimin ortasinda kadinin yuzu focus yiyince diziyi durdurdum. 

Sosyal ağlarda paylaş

abi o neydi gerçekten, tövbe estağfırıldak

bi de elflerin dövüşmesini hep böyle bi artistik yapmaya çalışıyorlar zorlama oluyor

kel elf havada döndü falan, abi napıyon zıpla geç

galadriel bana çok batmaya başladı, yani dizideki diğer karakterler arkasından bakıp "wowowow that's galadriel!!!" diyor ama hatunda öyle bir ağırlık yok, gerek aktör gerek karakter ikisi de içinde bulundukları her sahnede çok silik kalıyorlar.

Saeros tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...