Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

aynen zaten benim maghar direkt frostwolf armor ile dolanıyor. tertemiz lol 

gerçi maghar için hunter kasmıştım ben. hunter'in class order seti de o kadar ORK ki bi yandan lol yani. hangisini kullanayım diye arada kalmıştım sdkfh

vulpera heritage'inden ben de vazgeçtim ya. rogue dışında kasasım yok onu da solo farming için istiyorum zaten. daha yeni warrior sıfırdan fırlatmışken bir daha çekemem boost olsa da. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
1 saat önce, Law dedi ki:

Lvl 120 charım var ama üzeirnde hiç kıyafet yok sinir olup bir daha oynamamk için tüm itemlerı attım. Bunu nasıl gearlayabilirim ? Yani en azından normla dungeoana girecek kadar ? AH den item alayım diyorum en hızlı ?

Bir tane World Quest addonu indir, ekipman verenleri yapmaya başla.

Grup gerektirenler varsa, addon zaten sana grup kurma veya gruba katılma imkanı sunuyor. Girip, leechlersin.
1-2 saate silah hariç ekipman toplarsın.

Üstüne Nazjatar quest line L370 silah veriyor.

Normal Warfront da item verir. Zone Assault item verir.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Law dedi ki:

Lvl 120 charım var ama üzeirnde hiç kıyafet yok sinir olup bir daha oynamamk için tüm itemlerı attım. Bunu nasıl gearlayabilirim ? Yani en azından normla dungeoana girecek kadar ? AH den item alayım diyorum en hızlı ?

https://eu.battle.net/support/en/restoration

buradan sildiğin itemları geri almaya başlayabilirsin yanlız haftada 1 kere sanırım en azından an lazım olanını geri alırsın,  gerçi bu servisi haftada 1 kere kullanabilirsin diyor, geri aldığın eşya(lar)ı inbox dan alabilirsin yazmışlar, hepsini geri veriyor olabilir bir bak derim. 

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...