Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

ya zaten öyle, CoS'da falan da 2. boss'u kesince işte bunlar worthy imiş falan diyor n'zoth'ın gift'ine layık olmamız adına. azshara zaten öldürmek için takılmıyor baştan beri, nazjatar'da istese herkesi öldürür. ama yine de çay kahve içmeye veya ona katılmaya gitmiyoruz hani, daha sert daha güzel bi encounter bekliyor insan.

ha bana şans verilse ben direkt azshara'nın tarafına geçerim o ayrı :D çok tatlı bi karakter aslında.

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bundan sonra sizi hiç almayabilirler yani. herkes disc pri ve holy pala ile oynuyor sanırım ekstra damage ayağına.
yani oyunun geldiği şu nokta rezalet resmen healerlar için. hele bi resto şaman olarak hayretle izliyorum blizz'in saçmalamalarını. ulan okyanusun içindeyiz, patch'in adı tides of vengeance her taraf su falan. 1-2 buff ataydınız şamana be. adamlar nerfledikçe nerfledi.

Sosyal ağlarda paylaş

aynen zaten dis priest ve holypalalar dururken resto druid niye alsın. Yani blizzardın saçmalamasına hayranım , glimmer pala hem öküz gibi heallıyor hem manası bitmiyor , damage desen o da var ,e bana ne gerek var ? , bana rerollasana derler onun yerine de diğer classlarla çok tecrübem yok malesef.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

eternal palace genel olarak leş gibi ama mythic yarışı fena yalnız. günlerdir sürüyor limit-method-çinliler-koreliler herkes var. method bugün %0.9'da wipe yedi.

yalnız healer'lar minör essence olarak artifice of time kullansa şimdiye 10 kere indirmişlerdi muhtemelen. dps'i yükseltmek için 2-2-16 oynuyorlar ama essence konusunu akıl edememişler bildiğin. çok aşırı proc rate'i var. heal attığın adama bedavadan +5% haste direkt.
zaelia'ya chatten yazdım josh'la minörde şunu kullansanız çok daha kolay olacak diye, monkaHmm yaptı sdfs. essence yokmuş, olsa deneyecekti muhtemelen. lucid dreams kullanıyo minör olarak bildiğin boşa gidiyo slot. merak edip bi bakar mısın demiştim bi pull sonrası ne yapmış diye, gelen mana oom'u önleyecek seviyede değil, gelen heal'ın da yarısı overhealing zaten göt kurtaran bi rolü yok.
üzdü bildiğin, bütün essenceleri nasıl toplamazsınız la dedirtti.

josh geri zekasızı da ban yemiş twitch'ten süresi belli değil. bi kız vardı bunun evine gelen, ona bıçak mı doğrultmuş napmış. salak şakasına yapmıştır tabi ama twitch affetmemiş sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

sanmıyorum ya, ben söyleyince zaelia neck'i açtı baktı okudu öyle tepki verdi. yani jaina fight'ı dahil genel olarak tüm stratejiler genelde scripe'tan çıkıyor (as bayrakları). o da zaten healer değil.

ama ben w2nd için oynayan bi guild olsam yapacağım hamle direkt bu olurdu. zaten limit dahil hepsi 3 healer oynuyor herhalde. limit'in healerlarına da baktım, onlar da kullanmıyor. bence kimsenin aklına bile gelmemiş, pvp görevinden gelen essence zaten. çoğu zaman kaybı diye yapmamış bile olabilir.

neyse o değil de

2 kişi heal atıyosunuz, ve diğeri şunu söylüyor.

zaelia bi de hasta hasta heal atıyodu. ama chat ile çok etkileşimde adam ya.
bi de şaman main normalde, ondan ayrı seviyorum.

şu da kill videosu.

k1nJo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar ne salak dizaynlar böyle ya biri 2 diğeri 3 healer ile kesmiş 4 dis priest 1 holy pala çok şaşırtıcı :P . Biz ashvane ile boğuşuyoruz 2 haftadır daha doğrusu guild boğuşuyor, seçilmiş healer classlarından olmadığımız için biz kenardan izliyoruz. Boss tasarımlarınızı yiyeyim blizzard...

Sosyal ağlarda paylaş

za'qul hariç kestim, yine bi tane bile azerite parçası düşmedi ya la.

27 kill + 13 roll mu ne yapıyor. sadece 1 tane chest düştü geçen hafta, o da ben 445ilvl parçayı aldıktan sonra düştü zaten /facepalm.

neyse titan residuumlarla bi kafalık bi omuzluk alayım bari. diğer 445 de 1 hafta geç kalsın napayım. şiştim ya, hala 420'lerle geziyom.

k1nJo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

azshara hariç normal ne abi git heroic gir curve al. zaten çoğu boss mekaniği aynıydı herhalde.
bosslar da baya kolaylaştı zaten milletin ilvl artınca. ashvane'i bile 2. shield sonrası bl ile kesiyosun.

omuzluk ve kafalık aldım bu arada. en kötü kafalığı attı sdf
omuzluk da eh yine, kötü sayılabilir benim için yani aldığıma pişman oldum onu da. neyse ya oyundan soğudum zaten yapıcak bi şey kalmadı. gerçekten çok zevksiz raid. mythic+'ın yeni affixi de bayık.

yalnız ne olduysa dk ve dh tanklar üremiş çok. m+'ta en azından bunları heallamak biraz işe heyecan katıyor. dh yine neyse de dk acayip unpredictable. adam bi damage alıyor utanmasa tek yiyecek sdf. ne zaman kendini heallayacak ne zaman zorda kalacak anlamıyorsun o yüzden heyecanlı oluyor özellikle fortified haftasında.
1. sezonda da warrior tankları heallıyodum herkes kaçarken eheh.

ama benim bu durumdan şikayet etmemem resto şamana bi buff lazım olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabi. gerçekten çok kötü durumda.
yeni bi talent bulmaları lazım 2. sırada earth shield yerine ve earth shield'in core ability olması lazım en azından resto için. zaten eskiden öyleydi diye hatırlıyorum cata zamanı falan.

Sosyal ağlarda paylaş

geçen hafta 4 tane +10, 4 tane de +11; 8 kere underrot yaptım shield için.

ilki fail olduydu, tank traitleriyle oynayan arms warrior falan vardı, değişik bi gruptu sdf
kalan 7 tanesinin hepsi +2 upgrade ile bitti. bi +11'in tankı 414 paladin, bi +10'un tankı da 417 druid'di.
hani ilvl'ın kesinlikle düşük değil zaten +10-11 için, mutlaka alan birilerinin çıkması lazım yani s2 puanın da en azından 1k üzeriyse.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, k1nJo dedi ki:

geçen hafta 4 tane +10, 4 tane de +11; 8 kere underrot yaptım shield için.

ilki fail olduydu, tank traitleriyle oynayan arms warrior falan vardı, değişik bi gruptu sdf
kalan 7 tanesinin hepsi +2 upgrade ile bitti. bi +11'in tankı 414 paladin, bi +10'un tankı da 417 druid'di.
hani ilvl'ın kesinlikle düşük değil zaten +10-11 için, mutlaka alan birilerinin çıkması lazım yani s2 puanın da en azından 1k üzeriyse.

yok abi ne 1k sı 300-400 lerde falan score um. hafta da 1-2 dungeon la bukadar işte.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...