Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

e tamam asıl zor olması gereken kısım orası zaten.

ayrıca bi kere 3 parça 415 azerite parçası alabiliyorsun max 4 haftada, ki 1 parçayı almasan bile olur zira 1. boss herkese bi parça atıyor, muhtemelen 4 haftada düşürürsün düşüremezsen bile onu da alırsın. sonra meslek kasıp 2 veya 3 tane 415'lik parçayı kendin çekebiliyosun daha ne olsun. 4 hafta yine heroic raid yapsan oradan da bi ton 400 ve 400+ parçalar gelecek 410 olacaksın zaten. daha ne istiyorsun anlamadım ki.

2-3 ay ara az bi süre değil zaten. yerinde sayıyorsan da sen bi şey yapmıyorsundur.

edik: gerçi ben her hafta en az +15 yapıyorum diye abartmış olabilirim 4 haftada 3 azerite parçasını ama en azından 2 haftada 1 alınabilir gelen çöp azerite parçalarını da scraplayarak.

k1nJo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, k1nJo dedi ki:

340'tan 378'e çıkmak zor olmamalı zaten şu noktada. normal raid 385 atıyor.
ayrıca millet +25, +26 kasıyor yani bırakın da ilvl kasma işi biraz kolay olsun geriden gelenlere. ama yardım almadan 378'den 400'e çıkmak aynı süreyi istemeyecek. hele bi de 400'den 410+ yapmak çok daha uzun sürecek yapmak istiyorsan. yani bfa kötü diye her şeyini kötülemeye çalışmak da yersiz geliyor bana.

e varsa normal raide sokacak arkadaşın yaparsın, bırak normal raidi m+4'e bile invite etmiyorlar 340ilvl'i.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi kim +25 +26 kasıyor yav? çok fazla  bir kitle yok bence bunu yapan . bence oyunun büyük çogunlugu hala +8+9 aralıgında geziyor. hele alliance asdsadad ?

Bende bir tane alt DK var. bak hiç m+ yapmadım. hiç raid yapmadım sadece WF ve WQ yaparak kastım. dün bir baktım 401 ilvl olmuş. dedim yeter ben oynamayım bunu  yoksa main i geçecek.

Sosyal ağlarda paylaş

e herhalde çok fazla kitle yok abi ben onu uç nokta olarak söylüyorum. bunun olabilitesinin olduğunu vurgulamak için. mesela m+'ta şu an dünyada 1. olan resto shaman bfa ile wow'a yeni başlamış biri. o yüzden yeni gelecek adama kardeş sen 340'larda sittin sene takıl diyemezsin yani.

ben gerçi son 1-2 ay oynamamıştım son content gelene kadar ama mythic raid falan yapmadığım için çok fark etmeyecekti zaten, ilvl 375 civarı bi şeydi, çoğunluk da böyleydi zaten. bu açıdan bakarsan işte adam da seni güncel contenti yakalaman için güzel bi noktaya getiriyor. gerisinde de sen uğraşıcan. o yüzden bu 370'lere çok kolay gelmek niye bu kadar rahatsız ediyor insanları anlamıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

On 22.06.2019 at 23:01, Saeros dedi ki:

abi 8.2 geliyo zaten haftaya niye ilvl konuşuyorsunuz ki hala

8.2 de aynı devam edicek ondan konuşuyoruz. WQ 395ilvl weapon veriyorsa 410 vericek. değişen birşey yok yani. RNG tanrıları gene görevlerine devam edicek. son haftalar da okadar +10 üzeri yaptım eldivenim hala WQ dan aldıgım 385.  alt DK da 410 mu 415 mi ne eldiven var. dedim emenike yani ?

Sosyal ağlarda paylaş

Bir buçuk ay önce 412'de bıraktım 8.2 ile sırf content için geri döneceğim sanırım sonrası zaten Classic. ilvl'ı öyle ya da böyle kasıyorsun ama tabi gün sonu rng gods'lara bel bağlıyorsun. Onun yanında raid'e girmek ayrı bir dert. En son bırakırken millet artık link instagram and tinder diye dalga geçiyordu. Curve olduğu halde taktiğin tamamını yazmamı isteyen mal raid liderlerinden kimse haz etmemeye başladı. Hoş, döndüğümde de pek farklı bir tablo beklemeyecektir beni eminim.

Sosyal ağlarda paylaş

valla m+ varken raid yapasım gelmiyor. birde bana göre bfa nın m+ olayı affix ve trash fazlalıgından dolayı daha kötü. ona ragmen m+ yapmak beni cezbediyor. raide gir onu bekle bunu bekle. bilmem kaç yüz kere wipe ye falan vakit kaybı artık.  LFR+Normal+Heroic+Mythic ölme eşşeğim ölme. en güzel pandaria nın ilk zamanlarıydı. LFR+normal+Heroic . harikaydı valla. LFR de bile taktik istiyordu. sonra flexible olayı çıktı. mythic geldi vs.. derken ne oldu anlamadım hiç. en son LEgionda HC raid farmladım . ama güzeldi heee legion raidleri adamlar çalışmıştı.

smyrnas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bende 2700 var da bi halta yaramıycak.

da specific parça almak çok pahalı ya, saçma pahalı yani. random'ın 4 küsür katı nedir. hayır bi de elinde olan bi parça random'dan bi daha çıkmıyor olsa neyse ama öyle de değil.

warforged/titanforged çok umursamıyorum ama şundaki şans faktörü acayip batıyor bana da.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, k1nJo dedi ki:

bende 2700 var da bi halta yaramıycak.

da specific parça almak çok pahalı ya, saçma pahalı yani. random'ın 4 küsür katı nedir. hayır bi de elinde olan bi parça random'dan bi daha çıkmıyor olsa neyse ama öyle de değil.

warforged/titanforged çok umursamıyorum ama şundaki şans faktörü acayip batıyor bana da.

oyun komple rng üstüne ya şunu vendorda bile göstere göstere yapmaları kepazelik.

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bi +15 WM yaptım, affedersiniz götüm çıktı. yani +15 mi yaptım +25 mi yaptım belli değil asd.
lord&lady waycrest fight'ında 39.3k hps nedir abi şamanım la ben. blizz'in unuttuğu class.

tank warrior'dı ve wasting strike'ı reflectleyebildiğini bilmiyor abi. ben warrior oynamıyorum ben niye biliyorum ya. hayır bi de fight ortasında söyleyemiyorsun da sdf. tyrannical haftasında iyice eziyet.
neyse ki dps işini biliyordu da +2 yaptık enteresan bi şekilde.
sabah da başka bi warrior tank yüzünden +16 patladıydı zaten o da bilmiyordu. tam bir lörn tu piley yor kılas nub durumları yani hakikaten. ama o 2. seferde öğrenince kullanmıştı bak, +16'da 31.1k atmışım o fight'ta. süreler de hemen hemen eşit, o derece fark ettiriyor yani.

neyse, bi de healing tide'a da kafam girsin ya. raid harici hiçbir boka yaramıyor. raid'de de diğer classlarınkilerle karşılaştırınca en az işe yarayan cooldown falandır muhtemelen. 2 enveloping protection'la 1 healing tide hemen hemen eşit işe yaramış şu yukarıdaki bahsettiğim fight'ta. healing tide'ın overheallık bi durumu da yok yani %2 sadece. yani o %2 olmasa tam eşit oluyorlar 183k'da sdf.

içimi döktüm teşekkür ederim.

Sosyal ağlarda paylaş

Ads-z.png

Sadece 10 mob falan kestim, 18 gilded attı. böyle kolay düşecekse ve bu kadar kolay yapılacaksa yani yine item lvl olayının boku çıkacak demek ki... 

edit:

Jumping Jellies görevini kim yaptıysa ona güzel laflarım varda asıl bunu onaylayıp oyuna sokan kim bir şey gelecekse başına onun gelmeli ... bu ne saçma sapan bir şey 25-30 adam deniyoruz kimse yapamadı. 

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...