Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Aslında o konuda geçmişin hatası var. Horde liderleri o kadar sorunlu tipler ki hikaye rahat yazılıyor ve bir şeyler olduğunda güzel yedirilebiliyor. Ama Ally liderleri sorunsuz, kardeş kardeş geçinen, Mahsun'un klipten fırlama adamlar. Bunlara büyük bir olay yaptıramıyorsun.

Pandaria'daki en büyük sorunları bile Ironforge'a gelen Zandalar trolleriydi adamların skdjfsad 

Ally'da böyle patch'e konu olacak lider yok. Genn bir tek dengesiz o da büyük bir olaya sebep olabilecek çapta adam değil. Velen'den bir şeyler çıkardı zaten Legion'da kullanıldı. Tavuk zaten mümkünse sıksalar ölse o bile yeterli.

Sosyal ağlarda paylaş

abi ben sana hikaye yazayim 2 dkda.

varian yüksek fel'e maruz kalarak öldüğünden demon gibi ölmüş. sargeras'tan sonra da serbest kalan demonlar varmış. archimonde ve kiljaeden'dan 1 tık daha kötü ama çok güçlü demon azeroth'a geliyor. sonra seri üretim demon bedenleri yapmanın yolunu bulmuş ama onlara ruh lazım. başlıyor twisting nether'dan demon ruhlarını summonlamaya. bunu fark eden varian da araya karışıyor. sylvanas ve khadgar da içine girdiği bedeni eskisine benzeyen beden yapar hatta o da öyle takılır savaşırız. bfa'dan daha çok beğenen çıkmazsa bu işi bırakırım shdfsa.

k1nJo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

asdfa biraz saçma bi rica olacak ama

frostmane'de ally karakteri olup, 500 gold ateşleyebilecek var mı lel 

natanyal nick yine. 

guild'den helm heirloom almam gerek de exalted olan tek karakterim 5 yıldır oynamadığım bu ally'im ? 

zaten o zamandan beri hiçbir guilde sokmadım hiçbir karakterimi. pişmanım. 

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 25.05.2019 at 14:34, Saeros dedi ki:

horde var bi şekilde aktarabilirsek gönderiyim

AH'a abidik gubidik bişey koy 500 golda satın alayım

profit

Yavuz sen nerde oynuyosun lan? Benim de gene açasım var da Silvermoon'da Alliance oynuyordum, pek beraber oynayacak adam bulamadım. Böyle PvP, raid falan aktif yapıyorsan senin yanına gelem.

Sosyal ağlarda paylaş

yani warcraft evrenindeki dwarf lar ebat olarak gnome dan hallice oldugu için bence de komik durabiliyor.  dwarf lar bir iki tık daha uzun ve geniş durmalılar. zaten dwarf dediğin warrior race dir ama blizzord sağolsun Saurfang e kafa tutan muradin den ,tüm dwarfları rifleman e çevirdi .

Edit: birde wow da dwarfları hangi class olursa olsun. toynaklı ve 3 parmaklı ırklara göre bin kat tercih ederim.

smyrnas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...