Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...

Ayrıca Slyvanas'ın da Old God'a çalıştığı, N'zoth için savaşı ateşlediği vs. ortaya çıktı gibi bir şey. Adamlar yeni bir faction değişimine gidecekler gibi duruyor; tahminen paket sonu Slyvanas ve Forsaken ayrılıp gidecekler Azshara'nın saflarına katılacaklar falan. Olur mu olur ksajdfhsd Ya da Forsaken kalır da işte Garrosh gibi kendi bi tane faction kurar.

Her şekilde Slyvanas gg'lenecek bakalım. 

Yeni Garrosh hikayesi yapmayacağız diyip birebir aynısını yapmak...

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

e normal abi reaping başlıyor.

ama ben mesela 413ilvl ve 1450rio ile +14'lere çok rahat girebilmeme rağmen +15 AD bile zar zor girebildim. resto shaman diye almıyorlar. herkes resto dru arıyor. m+'ın içine sıçılmış durumda ya, acayip leş.

k1nJo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

20 dakika önce, Natanyal dedi ki:

Ayrıca Slyvanas'ın da Old God'a çalıştığı, N'zoth için savaşı ateşlediği vs. ortaya çıktı gibi bir şey

da bu ne alaka. vol'jin'i manipüle edip sylvanas'ın geçmesini istemiş olabilir n'zoth ama sylvanas direkt ona çalışıyor demek biraz sallamak oluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Voice Pack'ler falan çıkmış, orada Azshara'nın ve Slyvanas'ın replikleri var. 

Slyvanas, Nathanos'a gidip diyor işte şimdiye kadar plan kusursuz gidiyor, şimdi ona gideceğiz orada her kesimden kayıplar olacak ama sadece bizimle olmayı hak edenler bizimle kalacak vs. falan diyor. O dediği Azshara, mekanda onun mekanı işte. Ayrıca Xal'atah mı neydi o blade işte onu taşırken gözüküyormuş vs... 

Patch sonu işte N'zoth'un serbets kalması, Azshara'nın falan iyice ortaya çıkması ile bitebilir deniyor. Yeni pack ile full-old gods gidilecek.

Slyvanas başından beri N'zoth'a çalışıyor olabilir diyorlar işte. Legion'dan itibaren yaptığı her şey daha büyük bir şey için başladıkça gidiyor. Ayrıca Legion'da bayağı bi replik çekmişler reddit'te vs. okudum, hep N'zoth-Nagalar-Slyvanas etrafında dolaşan şeyler. Şuan zaten savaşın temel mantığı Alliance ve Horde'un tamamen güç kaybı yaşayıp, olası N'zoth dönüşünde hiçbir birleşik gücün karşı koyamayacak olması gibi duruyor. 

Bir de Magni için puppet diyormuş galiba Azshara, bu Heart of Azeroth için topladığımız Azerite'ler aslında iyileştirmiyor daha kötü yapıyormuş Azeroth'u ve o sayede N'zoth zincirlerinden kurtulabilirmiş vs... Burada iki teori var; ya Magni'de uyandığından beri N'zoth'a çalışıyor ya da Azeroth'u dinliyorum diye N'zoth'u dinleyip iyi bir şey yaptığına inanıyor. Orayı nasıl bağlarlar bilmiyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, k1nJo dedi ki:

e normal abi reaping başlıyor.

ama ben mesela 413ilvl ve 1450rio ile +14'lere çok rahat girebilmeme rağmen +15 AD bile zar zor girebildim. resto shaman diye almıyorlar. herkes resto dru arıyor. m+'ın içine sıçılmış durumda ya, acayip leş.

Bunu Catze'de söyledi dün, ama o kadar fark eder mi ya ?

İşin kötüsü +9 ile ilerlemede durdu. Bari yarın sandıktan güzel bir şey düşse de değse bütün haftaya. Mecha Mogul kasıyorum Engineer ile şimdi. 

Sosyal ağlarda paylaş

5 tane reaping dalgası var abi fark eder tabi. 5.yi skiplesen 4 tane yine var. her biri 30sn zaman alsa 2dk yapar ki az değil.

kaldı ki +10'a zaten herkes sıraya giriyodur weekly için. kolayca 400ilvl'lık adam alabilecekken 394ilvl ile seni almamaları gayet normal.

kendine çok güveniyosan ama max ilvl gear çekip öyle sıraya gir, gruba alınınca değiştirirsin tekrar.

Sosyal ağlarda paylaş

19 saat önce, Natanyal dedi ki:

+10 ve üstü mythic+ varsa hunter için sallayın bana, +9 üstü giremiyorum 394 ilvl ile çok garip. +9'lara direkt alıyorlar +10'lardan decline ediyorlar direkt asdf 

+10 için rio puanına bakıyorlardır. aynı şeyi ben 401 ilvl li tank olarak yaşıyorum. rio puanın düşükse istersen mythic raid gear diz gene almazlar.  DPS girersem, 393 hunter ile ben +7-8 falan bile direk decline yiyorum. Birde horde ta bu rio olayı alliance a göre baya can sıkıcı. horde ta rio scoreları baya yüksek. +7+8 lere bile rio bakan çok fazla adam var. bak alliance ta bu kadar bakmıyorlar ama işte ally oynarsan da casual ötesi adamlar ile ugraşmak zor olabiliyor.

smyrnas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun son kısmı olacak, 3 tane büyük spo veriyor.

Spoiler

Ekran-Al-nt-s.png

Özet olarak Orgrimmar'ın altındaki shelterlara kadar birebir Garrosh New Version yapıyorlar. Yapmayacağız yapmayacağız diyip birebir aynı gidiyorlar... En sonda eeee şaka yaptık böyleydi diye beyinsizce bir şey yapacaklar kesin yani eminimde... 

Sosyal ağlarda paylaş

sylvanas işte corruptedmış, aslında kafası yerinde değilmiş falan diye kestirmezler o yüzden garrosh v2 değil hehe yapabilirler

ama ben destekleyebildiğim yere kadar sylvanas desteklerim çünkü bu kadar boktan hikaye yazılmaz artık yani.

k1nJo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard artık bir zahmet dışarıdan lore ekibi tutsun.  sylvanas old god etkisinde ve bu adamlar old god etkisindeki hatun için saurfang ile arasında hainlik tartışması başlattırıyor. birde oyunculara taraf seçtiriyor! e ozaman sylvanas tarafını seçen adam da bilmeden N'zoth a hizmet etmiş olacak asdasdasd :D  sonra old god etkisindeki hatun raid boss olarak gelmeyecek diyorlar ama

Spoiler

Lor'themar: Then I will take my place beside Saurfang and Thrall, and pray that the sin'dorei stand with me.

belliki şu laftan sonra saurfang ve thrall indirecek hatunu işte. bence gelir raid boss olarak ama deli muamelesi yapıp öldürmezler. sonra ejderhanın biri gelir sylvanası kurtarır. alternatif evrene yollar. orada sylvanas  arthası öldürüp yeni LK olur. sonra bizde sylvanası durdurmak için alternatif evrene geçeriz.

yaparlar mı yaparlar valla demedi demeyin :)

Sosyal ağlarda paylaş

Geçmişe gidip, High Elflere ve kendisine falan gelecekten blueprintler falan verip hayvan gibi geliştirecek, Arthas corruptlanmadan gidip öldürecekler hatta Kuzey'den başlayıp Stormwind kapısına kadar dayanacaklar. Daha iyi oldu böyle. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...