Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

DavidMills said:

HC için konuşursak Conclave kolay, Rastakhan tam karmaşa ama güzel fight.

kestim conclave hc bugün ama bence kolay değil o kadar. dps için kolay da tanklara zor. healer olarak da şu anlık tankları hayatta tutmak sıkıntılı biraz. earth shield gittim yani sırf tank için.

hayır bi de mesela palada öküz gibi beacon var, bi atıyon kafa rahat. ben 10 kere atmak zorunda kalıyorum earth shield'i. bi de talent harcıyoruz anasını satıyım. hadi onu da geçtim gcd meşgul ediyor safi zarar. kodumun blizzi.

neyse rastakhanı da yarın denerim belki.
Sosyal ağlarda paylaş

evet mekka hc pug ile zor oluyor, denedim gördüm sdf. ama kesilebilitesi yüksek yine de ya, sadece robotlara girenler birbirlerinin renklerini gördüğü için zor biraz.
mekka'yı pas geçip stormwall blockade kestim, o daha kolay. zevkli ya son 3 boss. zul ve myhtrax fightlarına göre daha zevkli mekka ve SB.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu adamlarda wow oyuncusu oldu işte böle yayın yapıyoda millet izliyo.
hey gidi günler hey.
adamın interface'e bak.. oyunun geldigi halin net özeti.Karakteri görünmüyo adamın sagında solunda kutular 15 saniye timer sayıyo kafada add-on şimdi şunu at diye ses cıkarıyo falan dsfhdsh

vanilla'nın daşşanı yesin lan bu bebeler. O göt yiyosa o ekran tertemizken kesiceksin o boss'u old skool. Midem bulandı adamın interface'inden resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Şu adamlarda wow oyuncusu oldu işte böle yayın yapıyoda millet izliyo.
hey gidi günler hey.
adamın interface'e bak.. oyunun geldigi halin net özeti.Karakteri görünmüyo adamın sagında solunda kutular 15 saniye timer sayıyo kafada add-on şimdi şunu at diye ses cıkarıyo falan dsfhdsh

vanilla'nın daşşanı yesin lan bu bebeler. O göt yiyosa o ekran tertemizken kesiceksin o boss'u old skool. Midem bulandı adamın interface'inden resmen.

o adamlar vanillada da oynuyodu
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu bizde biliyoruz Method vanilla'da oynuyordu tabiki ama bu SCO vanilla'da oynuyomuydu bilmiyorum.
Method vanilla'da başlarda topclass bir guild falan degildi sonradan sonradan açıldılar.
Dönemin domine eden guildleri Nihilum, Khadgar's rage , arc invictus falandır..
Ben method'un vanilla'da oynamasına falan bişey demedim ki zaten basmış ekranın %90'nına add-on'u karakter zor görünüyor.. wow oynuyorum diye geziniyo işte
Sosyal ağlarda paylaş

Cataclysm sonrası addon işinin cılkı çıktı, suç oyuncuda da değil, o timer'lar olmadan bir kamyon proc'u takip edemiyorsun artık. Çünkü oyun kısa cd'leri proc'larla beraber açarak dps yapma sistemini benimsedi ve çoğu class'ın rotasyonu proc'lara bağlı tamamen.

Ben bu exp. dayanamayıp yine hardcore oynadım oyunu kısa süreli olarak ve cidden çekilecek çile değil. Oturup sürekli sim. yapmak, BiS araştırmak, farklı UI'ları, addon'ları denemek, boss'lar için WA'da kod yazmak falan insanı bunaltıyor.

WoW artık oyun olmaktan çıktı gibi geliyor bana. Sponsorluklar çerçevesinde büyük paraların döndüğü ciddi bir iş.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Yahu bizde biliyoruz Method vanilla'da oynuyordu tabiki ama bu SCO vanilla'da oynuyomuydu bilmiyorum.
Method vanilla'da başlarda topclass bir guild falan degildi sonradan sonradan açıldılar.
Dönemin domine eden guildleri Nihilum, Khadgar's rage , arc invictus falandır..
Ben method'un vanilla'da oynamasına falan bişey demedim ki zaten basmış ekranın %90'nına add-on'u karakter zor görünüyor.. wow oynuyorum diye geziniyo işte

bu bossları vanilla'da koysalardı o boş ekranla bi zippo yapamazlardı

resmen addonlara güvenerek boss fight tasarlıyorlar şu anda yoksa imkanı yok kesilmez zaten bu bosslar , hele hele ilk akşamı.

oyunun bütün UIsi çağ dışı kalmış şekilde, addonlar var diye yürüyor. standrt UInin bütün önemli elemanları göz ekseninden uzaktayken, başka türlü yürümesi de beklenemez zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

world first cok daralmis su an 4 tane guild jaina deniyor ikisi baya casual denebilir.
ne kadar kaliteli guildler bitmis ona uzuldum biraz wowprogress e bakinca method a kafa tutan guild officlerlari 2. sayfada member takiliyor wow bitmemiste yaslandik baya sorumluluklar falan yormus herkesi.

yeni nesil iyi gidiyor ama pvp yonunden pveye hic bulasmiyorlar hemen henen rewarding bi sistemi yok cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...