Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

smyrnas said:

Şu BFA dan sıkılan bir tek benmiyim ? yani şu bir iki haftadır sanki WOD tan bile kötüymüş gibi gelmeye başladı.

çok fena baydım baya insan da baydı bence blizz daha expin ilk ayından milleti oyunda tutmak için ne yapacağını sasırdı 6 aylık suba gemi falan veriyor görülmüş şey değil :)

alt kasalım bari diyoruz rep/ap farm geliyo aklıma o da yalan.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

sonra prot warrior a buff geldi ama pek bir değişiklik olmamış. devastator talent almıyoruz şu an pek bir artısı yok. LEgionda prot warriorların hepsi devastator dü baya akıcı game play saglıyordu.

Abi buff muff gelmedi ya. Yani gelen yüzde 5 bilmemne bir boka yaramaz. Daha farklı spell/talent bazlı enstrüman lazım warriora. İkinci bir Taunt'u bile yok yahu. Bazı fightlar survival anlamda da çok çaresiz kalıyoruz. Yani yüzde 5 stamina vb kesmez.
Sosyal ağlarda paylaş

İyice item manyağı olduk bu patchle. Eskiden item kovalardık. Şimdi ise itemin itemini kovalıyoruz azerite olayından dolayı. Raid mekanıikleri güzel bu arada. Dungeonlarda eğlenceli. Sadece ateşe basma olayı yok. Çeşitlilik var en azından. Oynadığınız classta önemli bu arada. Benim gibi 14 senedir sadece rogue oynuyorsanız , hep mutlu olursunuz. Mage ve rogue her daim blizzard tarafından kollanmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

dwarf çok iyi.
bloodelflere de şunu verecekler heralde:
https://wow.zamimg.com/uploads/news/14769-patch-8-1-ptr-blood-elf-guard-armor.jpg
pek beğenmedim ama özellikle shoulder kötü
shoulder ve chest biraz şu aşağıdakine benzese daha iyi olurmuş :(
https://d1u5p3l4wpay3k.cloudfront.net/hearthstone_gamepedia/5/57/Spellbreaker_WCIII.jpg?version=23ae638d3b8a5ac9dc1690a3acdfc85b
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...