Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

eregorn said:

king's rest +3 girdik. ilk bossta 5defa wipe yedik çıktık. king's rest +2 girdik. başlarda çok kolay gitti. sonra bitirdiğimiz de dungeon süresi 1saat 15dkydı. freeholddan şaşmayın. mother'da kolay m+da

ilvl'iniz yeterli aslında, ben +3 keyi pug grupla benzer ilvl 2 chest ile bitirdim atıp tutmayım sanguine var işin içinde ama boss fighti değiştirmeyeceği için siz bir yerde hata yapmışsınız gibi.

king's rest, atal'dazar, tol dagor şimdilik en kek gözüken yerler. herkes bunları 2-3 chest farmlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

king's rest +3 girdik. ilk bossta 5defa wipe yedik çıktık. king's rest +2 girdik. başlarda çok kolay gitti. sonra bitirdiğimiz de dungeon süresi 1saat 15dkydı. freeholddan şaşmayın. mother'da kolay m+da

Bu hikaye tanıdık geldi parabola mı ? HArbi bayılıyordum ekran başında. Güzel tarafı 345 dagger verdi :).
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

tamam ona göre seçelim biz de mythiclerimizi sınırlı vakitte oynuoz bi de girip bi mythic plusa saatlerce wipe yiip çıkmayayım :)

zor değil aslında ama koordine olmak gerekiyor trashler çok fena bu exp interrupt, stun vb özellikler inanılmaz önemli öyle oluncada pug la girmek can sıkıcı olabiliyor. Yoksa +4-5 sıkıntı değil.

Kendi ekibin olması çok büyük artı mc+lar için. Hiç olmadı bi community bulmak gerek patinin var mı mesela ?
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

eregorn said:

Bu hikaye tanıdık geldi parabola mı ? HArbi bayılıyordum ekran başında. Güzel tarafı 345 dagger verdi :).

ahaha evet :D bana da hiç bişi vermemişti
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

King's Rest benim ilk girdiğim m+. Gültle girdik, m0 gibi farmlayıp çıktık. Hatta sondan bir önceki boss fight'ı normalinden daha kolay yaptık sdf

Healer olarak sevmediğim tek dungeon var o da Siege of Boralus. Son boss fight kanser direk. LOS'a doyuyorum.

abi nası gerildim lostan orda off
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...