Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

oha nasıl tespit etmişler ? darkshore da kim var kim yok araştırmaları lazım. azim edip taşı delmiş blizzard. Bunlarla ugraşıyorlar iyi hoş güzel de birde şu oyundaki clipping ler ,bug lar ile ugraşsalar güzel olucak. neydi o birkere orclarım omuzlukları küçültmüşlerdi, düzeltemediler aylarca öyle kaldıydı omuzluklar . Male dwarfların shield olayını 4 senedir düzeltemediler. kalkanı eline alıyorsun büyük, sırtına takıyorsun ufak kalıyor asdsd :)
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

geçenlerde bahsetmiştim ya Darkshore'da 2 raid birbirini kesip honor kasıyor diye. Millet honor lvl 300 falan olmuştu. Blizz mail atıyormuş sırayla, bütün titlelar, binekler geri alınıyormuş gşlakjsfd

bana da warning geldi gm ile konuştum aa exploitmiymiş o falan diye salağa yattım :D gametime yok bakmadım alınmış mı bir şey diye ama ben abartmayıp 8'den 15'e kasıp bırakmıştım 1.5 saatte hehe
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

gelmiş bu arada. güzel gibi.

Yine bir storyline içine şıçma tebrikler blizzard 1000senedir legiona hizmet eden azsharayı 2 dakkada nzota çektiler resmen kendilerini çok zeki milleti aptal sanıolar, son bossun nzoth olduğunuda bu kadar erken confirm iyimiş. Hatta korsan jaina denızin kızı corrupt fln yani. Hayatımda gördüğüm açık ara net en salakça wow videosu.
Sosyal ağlarda paylaş

kujo123 said:

paradoksalkedi said:

gelmiş bu arada. güzel gibi.

Yine bir storyline içine şıçma tebrikler blizzard 1000senedir legiona hizmet eden azsharayı 2 dakkada nzota çektiler resmen kendilerini çok zeki milleti aptal sanıolar, son bossun nzoth olduğunuda bu kadar erken confirm iyimiş. Hatta korsan jaina denızin kızı corrupt fln yani. Hayatımda gördüğüm açık ara net en salakça wow videosu.

"The Well of Eternity was destabilized, and collapsed, swallowing immense swathes of land with it in an event known as the Great Sundering. Azshara and many of her Highborne followers fell into the depths of the newly created sea, and would have drowned if not for the intervention of the Old Gods. They forged a pact, and saved the night elves by transforming them into the serpentine naga, a price they would pay by becoming their servants."

https://wow.gamepedia.com/Queen_Azshara

Video zaten Well of Eternity'den sonrasını konu alıyor işte legit lore?

Knight Online'da falan lore olmadığı için geçişte zorlandın mı abi ne oldu lol.

Gerçi tamam Warcraft loreu çok saçma yerlere evrildi de, lore olarak en düzgün video son zamanlardaki çok saçma yerde çıkmışsın :D
Sosyal ağlarda paylaş

kujo123 said:

https://i.gyazo.com/b51f8a01a50457a695c36a6457aea447.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...